Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Zarobki, pensja masażysty po kursach, technikum czy studiach
Autor Wiadomość
izik1

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-01-22, 19:16   

Witam

Od jakiegoś czasu śledzę forum i raczej się wypowiadam ale widzę, że muszę wypowiedzieć swoje zdanie.

Całkowicie zgadzam się z RehaT odnośnie zarobków bo pracując w placówce nfz zarabia się podstawową pensję i to nie 1100zł chyba, że ktoś da się wykorzystywać powiedzmy że licencjat ma 1500-1600zł magister pod 2000zł i tych pieniędzy raczej nie zarobi masażysta po kursie czy też technik bo w nfz liczy się dyplom i to przynajmniej licencjata.

A to dopiero jest jak już mówiłem podstawowa pensja do której można sobie dorobić. I tu również RehaT ma rację, że nie samymi masażami się dorabia ale również, a może i lepiej rehabilitacją osób leżących, po udarze itp. Ponieważ jeśli zaczniemy ćwiczyć z takim pacjentem to nie kończy się to na kilku masażach tylko trwa to często kilka miesięcy. A zakładając, że mamy tylko takich dwóch pacjentów do których jeździmy powiedzmy 3x w tygodniu to powiedzmy z każdego mamy około 600zł miesięcznie.
A RehaT napisał wyraźnie, że nie tylko masażem się zarabia.

Dodam tylko, że nie jestem z wielkiego miasta tylko z małej miejscowości i najbliższe miasto (30 000) mam 10 km od domu więc nie jest to super duży rynek.
 
     
Linki sponsorowane
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-23, 18:17   

izik1, to i tak mając magistra czy licencjata robi za wafelka bo prykładowo ratownik medyczny mając 2 letnią szkołe medyczną zarabia 23zł na godzine a kierowca 27zł (dane z WPR Katowice) więc on przy zarobkach ratowników nie ma rewelacji i szczerze nie ma się czym szczycić. Bo on jak to się mowi musi prace do "domu" brać i kombinować po robocie zeby dorobić. A ratownik odwali co ma odwalic 12 na 24 idzie do pracy i ma wszystko gdzieś a ma praktycznie to samo jak nie lepiej co miesiąc. Szczerze niech se ma i 10tys tylko ze zarobki to nie wszystko trzeba być też człowiekiem a na przykładzie kolegi RehaT tego powiedziec nie można. Bo wyżej s... niż d... ma. Taka prawda. Osobiście znam osobem, która zarabia to co niby kolega RehaT ale w tydzień i jest normalnym człowiekiem i się nie wychwala pod niebiosa i niewiadomo co jeszcze. I tutaj kolega jest dobrym przykładem, że połowa społeczeństwa nie powinna zarobić wiecej niz wlasnie te 1200zł bo im się potem w mózgownicach przewraca. Tyle w tym temacie. Nie mam zamiaru tego wątku dalej ciągnąć bo szkoda mi czasu na wykłucanie się z osobą ktora i tak z przysłowiowego g.... nie zejdzie i chocby kaktus na syberii wyrósł to i tak jego musi być na wierzchu. Dlatego mojej wypowiedzi już tutaj nie zobaczycie.

[ Dodano: 2011-01-23, 18:18 ]
P.S. nie znam nawet magistra który ta magiczną sume 2tys zarabia więc takie bajeczki to dziecią na dobranoć możecie opowiadać jak wam w to uwierzą.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-23, 18:46   

ciskasz sie jak nienormalny:)
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-01-23, 19:11   

Nie ma co się wkurzać Robert.Jak oni co 3 miesiące zmieniąją robote bo im zarobki nie pasują to za 20stym razem trafią tam gdzie im dadzą 2000zł :razz:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-23, 21:18   Re: Technik masażysta, a zabiegi fizykoterapeutyczne

SpikeSpiegel napisał/a:
Może ktoś wie, czy technik masażysta może wykonywać oprócz masaży zabiegi fizykoterapeutyczne?

Moim drodzy forumowicze trochę odbiegacie od tematu ;) watek o zarobkach jest tutaj: Pensja masażysty w każdym regionie Polski Wiadomo ze dobry specjalista będzie zarabiał więcej tak było jest i będzie ;)
 
     
myllusia 
masażystka

Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-01-23, 21:30   

19robertoo64 napisał/a:
izik1, to i tak mając magistra czy licencjata robi za wafelka bo prykładowo ratownik medyczny mając 2 letnią szkołe medyczną zarabia 23zł na godzine a kierowca 27zł (dane z WPR Katowice) więc on przy zarobkach ratowników nie ma rewelacji i szczerze nie ma się czym szczycić. Bo on jak to się mowi musi prace do "domu" brać i kombinować po robocie zeby dorobić. A ratownik odwali co ma odwalic 12 na 24 idzie do pracy i ma wszystko gdzieś a ma praktycznie to samo jak nie lepiej co miesiąc. Szczerze niech se ma i 10tys tylko ze zarobki to nie wszystko trzeba być też człowiekiem a na przykładzie kolegi RehaT tego powiedziec nie można. Bo wyżej s... niż d... ma. Taka prawda. Osobiście znam osobem, która zarabia to co niby kolega RehaT ale w tydzień i jest normalnym człowiekiem i się nie wychwala pod niebiosa i niewiadomo co jeszcze. I tutaj kolega jest dobrym przykładem, że połowa społeczeństwa nie powinna zarobić wiecej niz wlasnie te 1200zł bo im się potem w mózgownicach przewraca. Tyle w tym temacie. Nie mam zamiaru tego wątku dalej ciągnąć bo szkoda mi czasu na wykłucanie się z osobą ktora i tak z przysłowiowego g.... nie zejdzie i chocby kaktus na syberii wyrósł to i tak jego musi być na wierzchu. Dlatego mojej wypowiedzi już tutaj nie zobaczycie.

[ Dodano: 2011-01-23, 18:18 ]
P.S. nie znam nawet magistra który ta magiczną sume 2tys zarabia więc takie bajeczki to dziecią na dobranoć możecie opowiadać jak wam w to uwierzą.




o matko... jestem w szoku, że można kłócić się o to, kto ile zarabia.
Ja wierzę RehaT, że zarabia tyle ile zarabia i nie uważam, że się przechwala. Przechwalałby się wtedy kiedy to on by założył ten wątek.
Natomiast jestem pewna, że RehaT nie kłamie, chociażby dlatego, że czytając jego wypowiedzi na temat jednostek chorobowych widać, że wie co pisze, że ma dużą wiedzę. I nie sądzę aby człowiek na poziomie bawił się w opowiadanie bajek tutaj na forum.
Z resztą forum to jest po to, aby wymieniać się doświadczeniami, wiedzą itd, a nie podważanie wypowiedzi danej osoby, a zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki.

I proszę Was...więcej taktu i kultury.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-23, 21:39   

Tak że wszystko zostało już powiedziane z zarobkami a jeśli ktoś ma ochotę dodać do wątku odpowiedz związaną z pytanie: Technik masażysta, a zabiegi fizykoterapeutyczne zapraszam.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-23, 21:49   

ps dodam ze każdy temat związany z zarobkami w tym wątku zostanie niestety usunięty.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-23, 21:57   

RehaT napisał/a:
Monza by przykleić w odpowiednim temacie

co temat ? Technik masażysta, a zabiegi fizykoterapeutyczne ?
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-24, 11:39   

19robertoo64 napisał/a:
wiesz mnie nikt za rączke nie prowadził na praktach dostałem zlecenie i robiłem. No a jeżeli u Was na studiach do podpięcia i ustawienia na aparaturze TENS'u potrzeba było więcej osób i oceniających to spoko.

P.S a jeżeli Ciebie na studium niczego nie nauczyli to już nie moja wina. Ja miałe kapitalną kadre dydaktyczną która nauczyła mnie wielu rzeczy, przekazała wiedze i dodała wiele rzeczy z własnego wielo letniego doświadczenia oraz rzeczy oprócz minimum programowego. Tak jak napisałem to akurat Twoj problem, że miałeś taki a nie inny poziom nauczania.


ciekawe czy sam bys zrobil jonoforeze na oczy.Zreszta nie to jest wazne. Wazne jest to ze to sa praktyki zawodowe.Pratyke samodzielna to masz teraz w swoim gabinecie.Praktyki zawodowe ma sie dopiero po pierwszym roku studium, czyli na drugim wiec ni jak nie wyjdzie ze miales dwa lata praktyki, a jesli tak tzn ze puscili cie na placowke nieprzygotowanego.Ja majac praktyki zawsze mialem opiekunka grupy, ktory tak samo jak w szkole robil nam wyklady na przykladzie pacjentow... byly omuwienia choroby dyskusje i praktyka... Wiec super miales praktyki skoro cie puscili samemu sobie, to tylko swiadczy wlasnie o poziomie twojej szkoly:)Czy to na studium czy na studiach nigdy praktyka nie byla od pierwszego roku i zawsze byl ktos kto uczyl a nie pil kawe i kazal odwalac za siebie robote... I piszac tak na stronie swojego gabinetu wprowadzasz ludzi w blad bo miales praktyke zawodowe nie samodzielna to sa dwie rozne rzeczy czlowieku na poziomie:D

[ Dodano: 2011-01-24, 12:02 ]
i jaka masz wiedeze jesli zamazales na swoim dyplomie wyniki egzaminu:D
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-24, 13:56   

RehaT, bo po cholere takie "inteligentne" inaczej osoby jak Ty mają mieć potem kompleksy przez całe życie, że ktoś może mieć lepsze wyniki jak on. Druga sprawa widać nawet na studiach się nie nauczyli czytania ze zrozumieniem. Bo gdzie widzisz, że ja mam strone reklamującą swoj gabinet?? Mam lokal mam gabinet czy świadcze usługi z zakresu masażu z dojazdem do pacjenta?? Czytanie sprawia Ci ból?? Jeśli tak to nie wiem jak pracujesz bo skierowania też trzeba czytać to przez całe Twoje 5h się męczysz... wpółczuje naprawde współczuje
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-24, 14:02   

Kolego miales link do gabinetu w swojej sygnaturze ale go usunoles tak sam jak dziwnie szybko przestala chodzic twoja strona:)I ja czytam ze zrozumieniem to ty od samego poczatku piszesz swoje teorie wogole nie czytajac co ja pisze:)Tak samo jak mi zazucasz chwalenie sie zarobkami jak sam zaczales o nich pisac:) Sam siebie osmieszyles i osmieszasz :D

[ Dodano: 2011-01-24, 14:05 ]
Tylko nie zarzucaj mi ze sciemniam ze mam duzo pracy bo wlasnie w niej jestem bo istnieje tez cos takiego jak laptop( przenosny komputer) :D

[ Dodano: 2011-01-24, 14:37 ]
i w tym momencie klamco nie jestes dla mnie zadnym partnerem do rozmow bo wypierasz sie ze miales link do swojego gabimnetu w sygnaturze i strone zablokowales:) Ale wysylalem ta strone do kolezanki z forum wiec moze potwierdzi ze sie reklamowales.Nawet nie potrafisz przyznac sie do wlasnego bledu czlowieku na poziomie:D

[ Dodano: 2011-01-24, 14:39 ]
I mysle ze tu jest pies pogrzebany dlaczego dziwi cie to ze ja zarabiam ile zarabiam a ty sobie nie radzisz na rynku...Pozniej ktos zajrzy w ten temat i powie ze nie warto wykonywac tego zawodu bo piszesz glupoty bez pokrycia, jestes osoba jak wychodzi niekompetentna i dlatego tak slabo przedziesz...Nie chcialbym zeby taki ratownik medyczny kiedys mnie odwiedzil:)
 
     
RehWellness 
fizjoterapeutka

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 42
Skąd: poł.Polska
Wysłany: 2011-01-24, 23:21   

kokosek napisał/a:
Te 3000zł to chyba za dodatkowe usługi erotyczne :grin:

Ja jestem magistrem i od 10 lat robie za 1400zł a przez pierwsze 5 lat pracowałem za 1100zł

Mam 10 kolegów po fachu i najlepszy wychodzi z pensją 1500zł/mc także w twoje 3000zł to lekko nie wierze :mrgreen: chyba,że pracujesz za granicą i się nie przyznajesz


A,że tak zapytam, gdzie?
Bo u mnie fizjo na dzień dobry dostaje 1500, mgr ze specjalizacją i np Bobatami poniżej dwójki sie nie pohańbi pracą.
I to wszystko w Polsce ;) :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB