To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak dostać dofinansowanie na sprzęt?

ania12 - 2010-05-13, 18:16
Temat postu: Jak dostać dofinansowanie na sprzęt?
Witam!
czy jeżeli mam gabinet masażu od 2 lat to mogę się ubiegać o dofinansowanie na dodatkowy sprzęt?czy kto¶ może wie jak się za to zabrać i do kogo zwrócić?
Dziękuję i pozdrawiam:)

administrator - 2010-05-14, 18:26

Witam

Było już trochę na ten temat poszukaj w forum: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=116

weksel - 2010-05-24, 13:54

Nie wiem do końca czy jest jaki¶ prosty sposób żeby dostać takie dofinansowanie, nie spotkałem się ale nie jestem alf± i omeg±. Wiem natomiast, że urzędy chętnie przyznaj± dofinansowanie na tzw. stworzenie i wyposażenie stanowiska pracy ale wi±że się z tym konieczno¶ć zatrudnienia pracownika i utrzymania go przez 24m-ce w przypadku małych i ¶rednich przedsiębiorstw oraz 36miesięcy w przypadku dużych. Jakby nie było i tak dużo zyskujesz. Z do¶wiadczenia polecam udać się osobi¶cie do PUP bo wielokrotnie informacje zawarte w artykułach o dotacjach s± mylne lub nie kompletne. W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu.
Powodzenia



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group