To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż targi, kongresy - Targi Zdrowia i Niezwykłości Łodz 23-25.4

massagewarsaw - 2010-03-28, 18:29
Temat postu: Targi Zdrowia i Niezwykłości Łodz 23-25.4
23 – 25 kwietnia 2010 dwupoziomowa łódzka hala Expo przy ul. Stefanowskiego 30 zmieni się w centrum medycyny naturalnej, wróżb i niezwykłości. Przez trzy dni królować tu będą bioenergoterapeuci, kręgarze, psychotronicy, masażyści, producenci naturalnej żywności i preparatów prozdrowotnych. Nie zabraknie nowości.

Swój udział zapowiedzieli już naturoterapeuci z całego kraju oraz z zagranicy. Na swoich stoiskach mieszkańcy krajów azjatyckich będą przekonywać do akupunktury i irydologii. Natomiast stoiska pełne ziół i preparatów, które poprawiają wygląd skóry, przyspieszają gojenie ran czy nawet odmładzają będą zachęcały do zakupów. Jak co roku wystawcy zaoferują orientalne napary i pitne miody.

W Expo będzie można nie tylko poznać smak leczniczych herbatek, ale i udać się na relaksujący masaż. Fotele masujące przeznaczone są zarówno do biur, jak i domu. Wygodnie się na nich pracuje, a w wolnej chwili odpoczywa.

Natomiast tych, którzy zechcą poznać swoją przyszłość, zapraszany do odwiedzenia najsłynniejszych polskich wróżek, które będą czytały z kart i z run.

Ważną częścią tegorocznej imprezy jest spotkanie ze znawcami Feng Shui Doradzą, jak właściwie urządzić mieszkanie, by czuć się w nim komfortowo. Większość wystawców jest obecna na naszym festiwalu od początku jego istnienia.

Festiwal to nie tylko stoiska wystawiennicze. Przez trzy dni (piątek, sobota i niedziela), w dwóch salach równocześnie odbywać się będą wykłady i prelekcje uczestników festiwalu.

Z okazji tegorocznego Festiwalu ukaże się również specjalny, okolicznościowy numer "Expressu Ilustrowanego - festiwalowego". Otrzyma go każdy, kto przyjdzie na XIX Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości. A w tym numerze: szczegółowe godziny i tematy wykładów, propozycje do "Złotego Promienia" zgłoszone przez samych wystawców oraz lista gości tegorocznego Festiwalu. Festiwal będzie można odwiedzić w piątek w godz. 11-19 oraz sobotę i niedzielę w godz. 10-19.

wejściówka na targi 8 PLN

Organizatorami festiwalu są : Międzynarodowe Targi Łódzkie, Marvel Media, "Express Ilustrowany"

relacja truskawy z ubieglego roku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=592

i relacja z podobnej imprezy w Lodzi w tym roku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=854

Truskawa - 2010-04-26, 20:20

http://img441.imageshack....41013340001.jpg (sorki za jakość zdjęć ale telefonem robiłem bo aparat mam uszkodzony)


Foty z imprezy w łodzi niestety tekst który napisałem zjadło mi podczas wysyłania i napisałem raz jeszcze ale bez zbędnych opisów...
Mogę powiedzieć tylko tyle że było mniej wystawców niż rok temu co może świadczyć o słabszej kondycji targów niż w latach poprzednich. Nawet mniej makulatury w postaci ulotek dostałem.
Jedyne co mnie ucieszyło to większa ilość masażystów:)
Oprócz niezawodnego pana Zbigniewa będącego na każdych targach był azjata uskuteczniający masaż na krześle oraz dwóch kręgarzy.
Dużo preparatów do ciała, olejków koralików i innych błyskotek. Oferty salonów spa- i tu ogarniał mnie pusty śmiech bo reklamował to pan w garniturze bez żadnego sprzętu bawiący się laptopem bez chęci na rozmowę z kimkolwiek...
Zioła, herbatki żyworódka(zdrowotna roślinka) oraz terapia polegająca na przykładaniu pijawek. Kilka wróżek, możliwość zbadania swojej aury-przyjemność kosztowała stówke:/ Można było zjeść wyśmienite krówki z różnymi nadzieniami, żelki oraz oscypki:) Od sympatycznego górala zakupiłem trunek 70voltów:D
Były prezentowane urządzenia do masażu np masażery głowy:) Można było kupić lampę solną lub sól do kąpieli na wagę.. Dużo fajnych, różnych stoisk jednak dużo mniej niż w tamtym roku.. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie duużo lepiej:)
Prawdopodobnie jesienne targi w texipleksie mogą nie dojść do skutku po ostatnich pustakach jakie były na początku tego roku...
W hali był mały psikus na starcie ponieważ wejściówki miały kosztować 8zeta a kosztowały 9.. Niby nic ale raziło...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group