To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Nauka masażu tajskiego

anna banaszczyk - 2010-03-28, 12:09

dziekuje

[ Dodano: 2010-03-28, 12:17 ]
może poznań macie w planach kursu:)

massagewarsaw - 2010-04-08, 09:44
Temat postu: kurs masaz tajski
dopiero teraz zauwazylem twoja edycje - poznan 10-13 lub 17-20.6, prawdopodobnie 1000zl (tak, jak w ubieglym roku) - w zaleznosci od innych terminow. Napisz do mnie na maila i na bierzaco bede cie informowac.

ps nie udalo sie kupic ksiazki po cenach hurtowych, a wydawca nie przewiduje tez wyprzedazy koncowki nakladu, wiec pozostaje kupic od niego bezposrednio lub w ksiegarni (czasami tu mozna polowac na egzemplarze uszkodzone, po cenach promocyjnych).

niektore ksiegarnie maja te ksiazke jeszcze w zapowiedziach, a inne juz ja wysylaja.

ponizej zajawka ksiazki, a pod obrazkiem ksiazki w linku sa 4 strony do podgladu http://www.kdc.pl/abc-tra....html#longDescr

"Kompletna wiedza na temat podstawowych ruchów stosowanych w masażu tajskim oraz łączenia ich w sekwencje. Metody wzmacniania i regulowania kanałów energetycznych w ciele. Przewodnik terapeutyczny ułatwiający profilaktykę różnych schorzeń oraz ich leczenie.

Tradycyjny masaż tajski, ciągle jeszcze mało znany w Europie, jest jedną z najstarszych metod terapeutycznych w medycynie wschodniej. Zaczęto go stosować około 2500 lat temu.

Masaż tajski czerpie obficie z medycyny hinduskiej oraz chińskiej. Stanowi połączenie akupresury i stretchingu. Nazywany bywa jogą w parach. Korzyści płynące z masażu tajskiego są wielorakie. Wzmacnia energię witalną, ułatwia radzenie sobie ze stresem, gdy zależnie od potrzeby - wycisza lub dynamizuje, przywraca doskonałe samopoczucie, pogodę ducha, równowagę i spokój. Ma też działanie terapeutyczne, wielu schorzeniom zapobiega i niejedno pomaga leczyć.

Poradnik jest podzielony na fragmenty odnoszące się do masowania konkretnych partii ciała. Każdy fragment składa się z sekwencji ruchów przy masażu różnych części ciała."

gdy ktos juz ja przeczyta, to moze warto wstawic tam w linku i tutaj na forum swoja recencje

anna banaszczyk - 2010-04-08, 11:11

dziekuje za odpowiedz:) Książkę juz mam w domku tylko ze co taki amator jak ja moze powiedziec o niej. Jak dla mnie jasno i czytelnie przedstawione od poczatku do konca wszystkie kroki. Pozdrawiam
massagewarsaw - 2010-04-08, 11:15
Temat postu: kurs masaz tajski
to szybko sie uwinelas i dobrze tez swiadczy o wydawnictwie, ze szybko wysyla.

jaka jakosc techniczna, tlumaczenia? Sa zdjecia czy obrazki? Ile ich jest?

jesli masz czas to zeskanuj pare najciekwszych stron i wstaw gdzies na necie, a tu zapodaj linka

anna banaszczyk - 2010-04-08, 11:29

sa i zdjęcia czarnobiałe i obrazki dotyczace linii energetycznych. jak bede miala chwilke to zeskanuje i wkleje pozdrawiam
administrator - 2010-04-08, 15:51

Takich rzeczy nie wolno robić! Ewentualnie można podać linka gdzie książka została zakupiona ;)
massagewarsaw - 2013-03-20, 14:40
Temat postu: kurs masaz tajski
nie chodzi o cala ksiazke, tylko o wybranych najciekawszych kilka stron - tak, jak wydawnictwo samo udostepnilo tresc 4 stron ksiazki.

elektroniczne, wlacznie z ksero, kopiowanie ksiazek jest powszechne - jesli ksiazka jest wystarczajaco ciekawa to i tak ja kupimy na polke, bo ma lepsza forme do czytania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group