To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia studia, kursy, szkolenia - Studia fizjoterapeutyczne

kowal - 2011-11-03, 12:03

A ja uważam, że szukając szkoły fizjoterapii należy kierować się tym czego się na studiach uczy i na jakim sprzęcie. Miałem przyjemność pracować ze studentami z WSF we Wrocławiu i widzę że ich umiejętności są na dużo wyższym poziomie niż moje (awf), bo po prostu uczyli się na urządzeniach, których moja szkoła w swoich pracowniach nie miała. A podejrzewam że w żadnej szkole biznesu, ani żadna Wyższa Szkoła Finansów Biznesu Informatyki Fizjoterapii i wszystkiego innego nie da dobrego PRAKTYCZNEGO przygotowania do zawodu. A w tym zawodzie liczy się przygotowanie merytoryczne a nie papier...
adria - 2014-09-07, 13:28

Odnawiam temat, trochę z innej beczki ale mam nadzieje że ktoś kto ma informacje w tym temacie mi odpowie :-) - Czy dyplom Technika Masażysty ma jakieś znaczenie w przyjęciu na studia fizjoterapii ? ? Gdzie kolwiek w rejonach Polski ? nie mam tutaj na myśli konkretnej uczelni.
Będe wdzięczna za odpowiedz ! Pozdrawiam :wink:

zbyszek - 2014-09-08, 16:03

Z tego co się orientuję, to nie ma znaczenia.
adria - 2015-05-11, 20:57

Kto z Was wybiera się na studia Fizjoterapia ?
Jesli tak to gdzie ?
i w ogóle wszystko związane z tym tematem.
Ja jestem w trakcie zastanawiania się nad tym :-)

Solek - 2017-04-24, 20:22
Temat postu: odpowiedz
ja polecam wyższą szkołę mazowiecką. Sporo można się tam nauczyć, mają fajne pracownie i kadre też. pozatym studia fizjoterapetyczne wymagają specjalistycznyc kursów. ja skonczylem fizjoterapie na wyższej szkole mazowieckiej i przez cale studia robilem kursy, szkole masazu i jeszcze przed uzyskaniem dyplomu znalazlem pracę!
gosienka - 2017-05-10, 14:14

A polecacie studia n SUMie? Mam najbliżej, ale czytałam, że to słaba uczelnia. Studiował ktoś tam?
jojciaa - 2018-05-16, 18:20

Solek wyższa szkoła mazowiecka zmieniła niedawno nazwę na Mazowiecka Uczelnia Medyczna :) Ja też studiowałam tam fizjoterapię i polecam. Fajni wykładowcy, rozsądne czesne. Generalnie zrobiłam licencjat i teraz zastanawiam się jeszcze nad magisterką :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group