To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Instruktor odnowy biologicznej - płace i wynagrodzenia

evellin1987 - 2010-02-17, 23:11
Temat postu: Instruktor odnowy biologicznej - płace i wynagrodzenia
WITAM!!
OD CZERWCA NABEDE TYTUL INSTRYKTORA ODNOWY BIOLOGICZNEJ Z ELEMENTAMI REHABILITACJI+JEDNOROCZNE STUDIUM BIOMASAZU MASAZ LECZNICZY+FIZYKOTERIAPIA..
CZY KTOS SIE JAKIE SA WYNAGRODZENIA??

massagewarsaw - 2010-02-17, 23:33
Temat postu: kurs masaz tajski
1350-1500, jesli znajdziesz prace.

na jednorocznym studiu nie ma masazu leczniczego.

nie uzywaj kapitalikow, chyba ze masz problemy ze wzrokiem

evellin1987 - 2010-02-18, 00:17

PRZYPOMNINAM!!
DLA OSÓB KTÓRE NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!WĄTEK JEST OZAROBKACH A NIE O PODWAŻENIU MOICH KOMPETENCJI I WYKSZTAŁCENIU!!

Biomasaż-Masaż lczniczy http://www.zak.edu.pl/pl/...asaz_leczniczy/
Biomasaż-Fizykoterapia
http://www.zak.edu.pl/pl/...e/fizjoterapia/

TU DOŁAŃCZAM LINKI POTWIERDZAJĄCE TO ŻE JEDNOROCZNE STUDIUM BIOMASAŻU ISTNIEJE..

ODRAZU NAWIĄŻE ŻE KĄCZE PODYPLOMOWKĘ-INSRUKTOR BIOLOGICZNY Z ELEMENTAMI REHABILITACJI (AWF), NATOMIAST WCZEŚNIEJ STUDIUM SKĄCZYŁAM W KIERUNKU SWOICH ZAINTERESOWAŃ!!

A CO DO MOJEGO WZROKU TO PROSZĘ ZACHOWAĆ TAKIE KOMENTARZE DLA SIEBIE (MAM BARDZO DOBRY WZROK I WYPRASZAM SOBIE)!!
WSZELKIE INNE ZAŻALENIA ORAZ BŁĘDY MOJEJ PISOWNI PROSZĘ SKIEROWAĆ DO ADMINA!!

massagewarsaw - 2010-02-18, 00:33
Temat postu: kurs masaz tajski
nie podwazam w zaden sposob twoich kompetencji, ani mnie one ziebia, ani grzeja - napisalem ci, ze z takimi kwalifikacjami masz szanse na max 1500.

jesli chodzi o fizjoterapie, to technik sie skonczyl w 2006, od tego czasu mozna robic tylko magisterke. A co do kursu, to szkola wpisuje co chce, od uczniow zalezy, czy to kupia.

rzeczywiscie, bledow ortograficznych i gramatycznych to robisz sporo, jak na studenta studiow podyplomowych - moze powinnas uzywac programu do sprawdzania bledow?

administrator - 2010-02-18, 09:26

Tutaj znalazłem fajny fragment o zarobkach tylko ze instruktora fitness chyba to to samo?

Instruktorzy fitness zazwyczaj prowadzą kilkanaście godzin zajęć tygodniowo. Oprócz tego spędzają czas na dokształcaniu i przygotowywaniu zajęć. Instruktorzy są zatrudniani albo na podstawie umowy zlecenie, albo – co zdarza się rzadziej - na podstawie umowy o pracę. Za godzinę zajęć instruktor zarabia 40-50 zł. Pracując na stałe w jednym klubie lub siłowni może zarobić w zależności od regionu Polski 1-3 tys. zł.

Wielu polskich instruktorów wybiera pracę za granicą. Tak zwany personal trener w Irlandii inkasuje nawet 150 funtów za godzinę pracy z klientem. Jest jednak do jego ciągłej dyspozycji.

link: http://www.praca.pl/site/...50,aid,230.html

ps. Koleżanko evellin1987 pisz tematy i posty małymi literami ok. Jak zwraca ci to moderator to posłuchaj. Dzięki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group