To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Dotacja na samochód (dojazd do klienta)

masazswidnica - 2010-02-05, 13:19
Temat postu: Dotacja na samochód (dojazd do klienta)
witam mam zapytanie do kogos kto juz przechodził przez ten temat ( jak w tytule)
mam pytanie chcialbym pozyskac dotacje z urzedu bezrobotnego na pierwsza działalnosc gospodarcza. wiekszosc pieniazkow z dotacji chcialbym przeznaczyc na sampchod ktory słuzyłby mi na dojazdy do klienta.prosze o pomoc jak taki wniosek wypełnic? czy istnieje osobna klauzula w takim przypadku?pozdrawiam

Liquid - 2010-02-07, 13:34

Z tego co mi wiadomo na furke pieniędzy nie dostaniesz z dotacji z urzędu pracy. Wogóle nie ma żadnego dofinasowania na auto dla mikro przedsiębiorców. (Niestety)
Medivers_pl - 2010-02-18, 22:40

Niekoniecznie. Możesz dostać dofinansowanie lub jakąś jego część na samochód jeśli umieścisz go w biznesplanie,jednak z UP będzie to trudne i lepiej będzie starać się o pieniadze z unii na ten cel.
weksel - 2010-05-24, 12:58

Medivers_pl, mam pytanie. Rozumiem, że o dotację z up wnioskuje się w PUP, ale gdzie twoim zdaniem trzeba wystąpić o dotację z unii??

[ Dodano: 2010-05-28, 13:01 ]
Witam,

Wiadomość z ostatniej chwili :smile:

Okazuje się, że środki pozyskane z up na otwarcie działalności gospodarczej można wykorzystać na kupno samochodu. Ale, problem polega na tym, że co urząd to obyczaj. Jako przykład podaję mojego kolegę, który właśnie otrzymał dotację, jeżeli się nie mylę 19.500zł z czego 5.500 przeznaczy na zakup samochodu. Dotację otrzymał z pup w Dąbrowie Górniczej. Z kolei w pup w Zabrzu nie miał takiej możliwość.
Tak więc najpierw trzeba zrobić wywiad środowiskowy i w razie konieczności się przemeldować :grin:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group