To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Klinika Masażu w Poznaniu

klinikamasazu - 2010-01-15, 00:57
Temat postu: Klinika Masażu w Poznaniu
Witam wszystkich,

jako iż jestem nowym użytkownikiem tego forum, również chciałbym wszystkich przywitać (podobnie jak koleżanka po fachu kilka postów niżej) i polecić stronę do "konstruktywnej krytyki". Na imię mam Marcin, od dłuższego czasu zajmuje się pracą z ludzkim ciałem i pod koniec zeszłego roku postanowiłem także "pójść na swoje" - otwierając własną działalność.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia strony www.KlinikaMasazu.pl i podsunięcia oczywiście paru pomysłów :)

Dla forumowiczów mieszkających na terenie Poznania oferuję rabat w postaci dojazdu gratis :-)

Dziękuję z góry, pozdrawiam i zapraszam na masaż !

Marcin Szyszko

administrator - 2010-01-15, 10:15

Przejrzysta fajna strona! Jedyne co mi baruje zdjęć gabinetu. Na czym oparta jest strona, na jakim systemie? WP?
klinikamasazu - 2010-01-15, 11:59

e-Masaz.pl napisał/a:
Przejrzysta fajna strona! Jedyne co mi baruje zdjęć gabinetu. Na czym oparta jest strona, na jakim systemie? WP?


Cześć i dzięki za pozytywne słowa.
Strona oparta jest na WP, chociaż mocno zmienionym.
Odnośnie zdjęć gabinetu, jak i "mojej postaci" - będą niebawem, jak tylko uda mi się dogadać z fotografem :-)

Pozdrawiam !

Marcin

administrator - 2010-01-15, 14:29

klinikamasazu napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Przejrzysta fajna strona! Jedyne co mi baruje zdjęć gabinetu. Na czym oparta jest strona, na jakim systemie? WP?


Cześć i dzięki za pozytywne słowa.
Strona oparta jest na WP, chociaż mocno zmienionym.
Odnośnie zdjęć gabinetu, jak i "mojej postaci" - będą niebawem, jak tylko uda mi się dogadać z fotografem :-)

Tak myślałem ze WP chyba teraz wszystkie strony idą na łatwiznę i wp stawiają lub inne cms. Tak czy siak jest ok. Czekamy na zdjęcia.

ps. Rozumiem ze dla forumowiczów jest uwzględniona jakaś zniżka na zabiegi zgodnie z Regulaminem.

klinikamasazu - 2010-01-15, 14:56

Witam ponownie,

informację na temat rabatu dodałem do pierwszej wiadomości. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam !

Marcin

administrator - 2010-01-15, 18:24

klinikamasazu napisał/a:
Witam ponownie,

informację na temat rabatu dodałem do pierwszej wiadomości. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam !

Marcin

Dzięki musiałem przeoczyć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group