To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Staż jako technik masażysta !

ashley - 2010-01-13, 10:43
Temat postu: Staż jako technik masażysta !
Witajcie ! :wink:


Zwracam się do Was z pytaniem,czy bardzo ważny jest staż w naszym zawodzie jako masażysta.Jak przeglądam ogłoszenia to widzę zatrudnię masażystę z 2 ,3 letnim doświadczeniem,jak ja mam nabyć doświadczenia skoro urząd pracy nie ma funduszy :/:/ na staże.Mam czekać, sądzicie że pracodawca może przyjąć taką osobę bez stażu i czy rok praktyki w szpitalu mógł by być uznany jako przygotowanie do zawodu.Orientujecie się, czy nie potrzeba masażystów w Trójmieście. :wink: :wink: :wink: Pozdrawiam

massagewarsaw - 2010-01-13, 11:13
Temat postu: kurs masaz tajski
zdaje sie, ze pare miesiecy temu zalozylas watek o podobnym temacie http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=5438

moze ciagnij dyskusje tam, bo bedzie sie dublowac.

w tromiescie sezon jest czerwiec-wrzesien, kiedy sa urlopowicze i kuracjusze

domini - 2010-01-13, 12:07

To pytanie chyba retoryczne, masażysta musi mieć dobry staż przecież im więcej doświadczenia tym lepiej, może mnie Pan messagewarsaw naprostuje jeśli się mylę, wszak wydaje się być osobą wielce kompetentną w tym, skoro się zajmuje jakąś odmianą masażu.
A przy okazji jak mogę spytać - kręglarz, oraz masażysta - czy to są dwa inne zawody?
To pierwsze to w ogóle można rozpatrywać w kategoriach zawodu? :)

administrator - 2010-01-13, 12:25
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
ashley napisał/a:
Orientujecie się, czy nie potrzeba masażystów w Trójmieście. :wink: :wink: :wink: Pozdrawiam

Tak samo jak w innych dużych miastach rynek jest przesycony.


massagewarsaw napisał/a:

w tromiescie sezon jest czerwiec-wrzesien, kiedy sa urlopowicze i kuracjusze

Trójmiasto jak trójmiasto bardziej bym się skłaniał nad miejscowościami nadmorskimi tam gdzie są hotele, pensjonaty itp. a nie w centrum dużego miasta.

domini napisał/a:
To pytanie chyba retoryczne, masażysta musi mieć dobry staż przecież im więcej doświadczenia tym lepiej, może mnie Pan messagewarsaw naprostuje jeśli się mylę, wszak wydaje się być osobą wielce kompetentną w tym, skoro się zajmuje jakąś odmianą masażu.


Ja pomogę staż jest obowiązkowy.

domini napisał/a:

A przy okazji jak mogę spytać - kręglarz, oraz masażysta - czy to są dwa inne zawody?
To pierwsze to w ogóle można rozpatrywać w kategoriach zawodu? :)

Kręglarz to kręglarz a masażysta to masażysta! Są to dwie rożne dziedziny.

domini - 2010-01-13, 12:34

A czy prawdą jest (się dowiem przy okazji), że kręglarz może 'schrzanić' robotę i coś np. uszkodzić w kręgosłupie? Warto w ogóle korzystać z czegoś takiego?
massagewarsaw - 2010-01-13, 12:55
Temat postu: kurs masaz tajski
nie ma sensu rozdrabniac dyskusji o stazu, na podzial na kregarzy i masazystow, czy "chrzanieniu" roboty. Zaloz osobny watek, ale kregarze byli dyskutowani na forum, wiec mozesz pociagnac starszy watek.
ashley - 2010-01-13, 13:00
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
zdaje sie, ze pare miesiecy temu zalozylas watek o podobnym temacie http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=5438

moze ciagnij dyskusje tam, bo bedzie sie dublowac.

w tromiescie sezon jest czerwiec-wrzesien, kiedy sa urlopowicze i kuracjusze



dobra massagewarsaw no masz rację wcześniej pisałam podobnego posta nie denerwuj się już :) :)

administrator - 2010-01-13, 14:09
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
ashley napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
zdaje sie, ze pare miesiecy temu zalozylas watek o podobnym temacie http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=5438

moze ciagnij dyskusje tam, bo bedzie sie dublowac.

w tromiescie sezon jest czerwiec-wrzesien, kiedy sa urlopowicze i kuracjusze



dobra massagewarsaw no masz rację wcześniej pisałam podobnego posta nie denerwuj się już :) :)

Poprzedni post zamknę! Proszę więcej nie zakładać i kontynuować w tym temacie posty.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group