To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masażery Katowice

Lorelai_ - 2009-12-14, 19:53
Temat postu: Masażery Katowice
Wiem, że może na tak specjalistycznym forum moja prośba może być trochę nie na miejscu, ale powoli popadam w desperację i chwytam się wszystkich środków...;) Zbliżają się święta, a ja ubzdurałam sobie, że koniecznie chcę kupić koleżance (która uwielbia masaże) takie oto cudeńka: http://a.swistak.pl/001/985/1985137_1024.jpg - masażer do głowy i może jeszcze coś w tym stylu: http://atogratka.pl/files...ow%5B1%5D_m.jpg . No i tu pojawia się problem - wiadomo, święta tuż tuż, poczta przeciążona i boję się, że zamawiając przez internet nie doczekam się prezentów przed świętami... Może ktoś z tak licznie zgromadzonych tu masażystów wie, gdzie w okolicy Katowic lub Chorzowa można nabyć takie, mniej poważne, masażowe przyrządy?:)
Z góry dziękuję za wszelką pomoc:)

administrator - 2009-12-14, 21:01

Na allegro tego nie ma? Zresztą co to za masażery, lepiej jej ufunduj profesjonalny masaż u specjalisty. Tak po za tym już gdzieś na forum było o tym czymś do ubijania bitej śmietany. Poszukaj na forum. Zresztą moim zdaniem spróbuj poszukać bardziej oryginalny prezent dla koleżanki.
Medivers_pl - 2010-01-25, 14:32

A mi tego typu prezenty bardzo sie podobają. Nie jest to co prawda profesjonalny masażer głowy,ale raczej drobny upominek. Może trochę przypomina tłoczek do obijania ciasta,ale kosztuje grosze i niewiele na tym tracimy.
Anonymous - 2012-10-29, 12:01
Temat postu: Re: Masażery Katowice
Dzień dobry!
Zapraszam chętne osoby na masaż w Katowicach lub okolicach. Wykonuję masaże lecznicze (klasyczne), relaksacyjne, antycellulitowe, zabiegi bańką chińską, terapia światłem Biotron. Tel. 512-241-667

strona: masaze-medmas.pl

administrator - 2012-10-29, 14:34
Temat postu: Re: Masażery Katowice
migasiorowski napisał/a:
Dzień dobry!
Zapraszam chętne osoby na masaż w Katowicach lub okolicach. Wykonuję masaże lecznicze (klasyczne), relaksacyjne, antycellulitowe, zabiegi bańką chińską, terapia światłem Biotron. Tel. 512-241-667

strona: masaze-medmas.pl

Kolego nie te dział i ten temat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group