To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Przygotowanie do egzaminu

Kucza - 2009-04-27, 21:36
Temat postu: Przygotowanie do egzaminu
Mam 5 cz. Adama Zborowskiego z masażem, Anatomia - Sylwanowicza. Czy te książki wystarczą do zdania egzaminu ? Dodam, że z Zagadnień Klinicznych mam tylko zeszyt z notatkami. Czy czegoś mi brakuje ? Jeżeli tak napiszcie z czego powinienem się jeszcze uczyć.

Dzięki za odpowiedzi

magsmol - 2009-04-28, 23:05

Jeśli zdajesz w tym roku to chyba za późno żeby się uczyć, nauczyciele powinni Wam powiedzieć na jakich podręcznikach bazować, ja bym dodała do tego Prochowicza, Magierę "Masaż segmentarny", i coś z fizjoterapii.
Kucza - 2009-04-29, 10:27

O właśnie, Prochowicza też mam, ale z Fizjoterapii to jaka może być książka. Nauczycielka ( właśnie z Fizjoterapii ) podawała nam tematy do zaliczenia a ja się uczyłem z wikipedii. Jakoś mi się udawało zaliczać te wszystkie sprawdziany - na 2, 3. ;p
Anonymous - 2009-05-03, 15:18

a może ktoś posiada egzaminy z sesji zimowej styczeń 2009? i projekt i teoretyczny?
megusia - 2009-05-13, 18:58

siemka wszystkim mam pytanie jak Wam poszedl egzamin probny ??? u mnie w klasie projekt wypadl tak sobie na 15 osob nie zdalo <niemieli tych 75punktow>6osob ale niektorym malo co brakowalo,test tez nie lepiej poszedl :-( wiemy ze duzo nam brakuje ale w miesiac zbytnio strat nie nadrobimy pozdrawiam
magsmol - 2009-05-15, 10:58

Poproście nauczycieli którzy sprawdzali te projekty o podanie tego czego wam brakowało, a później napiszcie wspólnie projekt według klucza. w ten sposób każdy uzupełni te treści których zabrakło do zaliczenia projektu.
Anonymous - 2009-05-22, 12:03
Temat postu: test odp
http://www.cke.edu.pl/ind...id=802&Itemid=2
Nice - 2009-05-24, 21:17

Wszystko zalezy od indywidualnego podejscia. Ja np nie polecam ksiazek Pana Zborowskiego poniewaz zawieraja duzo bledow ;/ ktore nie kazdy zauwaza a pozniej moze sie zdziwic jak wynik egaminu bedzie negatywny - czego niekomu nie zycze :)
Jesli na zaliczenia Kucza uczylas sie z wikipedii to gratuluje ;/ Jest sporo ksiazek, z ktorych dowiesz sie na pewno wiecej.

madek - 2009-06-13, 22:35

no u mnie w szkole tylko na zborowskim ucza jesli chodzi o projekt:/ zobaczymy jak to bedzie a moze wiecie co może być na egzaminie w projekcie? może jakieś przedramie czy co:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group