To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Projekt

administrator - 2009-08-25, 21:51
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
niektore OKE beda ujawniac wyniki jutro, inne 28.8 - wiec jeszcze kilkadziesiat godzin niepewnosci

aha no to czekamy na odzew jak beda wyniki

Cerówa - 2009-08-28, 17:32

I jak tam Wasze dyplomy?
U nas mnóstwo osób poległo :/ Wyniki gorsze niż rok temu.

zbyszek - 2009-08-28, 18:01

Bądźcie tacy mili i piszcie: jaka szkoła, zdało X na Y zdających. Chcemy stworzyć materiał do protestu.
Satina - 2009-08-28, 18:40

Witajcie
u nas masakra piła elektryczna, na 15 osob zdała tylko 1 i miała na styk 75% ja do tego miałam 71%, to jest nie możliwe, jakiś bład w kluczu gdyż najwieksze kujony (bez obrazy) nie zdały Szkoła to studium medyczne Zdz Ustroń :)

Cerówa - 2009-08-28, 21:09

W płocku na ok 30 osób 9 zdało... I to samo co wyżej: najlepsi uczniowie polegli. Nie mam pojęcia czym to tłumaczyć :|
lkasia - 2009-08-29, 08:31

U nas wyszło chyba bardzo dobrze, bo na około 30 osób NIE zdało tlyko 7, wiec jakieś 70% osób ma zdane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zbyszek - 2009-08-29, 10:14

Tzn. gdzie??
Rysniety - 2009-08-29, 11:16

W naszej grupie dziennej nie zdały tylko 3 osoby, więc całkiem nieźle! U mnie 86% z praktycznego, więc dziś wieczorkiem buteleczka whiskey:) :mrgreen:
Pozdrawiam i życzę samych dobrych wyników!

magsmol - 2009-08-29, 15:32

Witam
W Radomiu na 50 osób nie zdało 12, w Suwałkach na 18 nie zdało 8. Po prostu koszmar. I potwierdza się fakt że najlepsze osoby poległy. Do klucza oczywiście nie ma dostępu więc nie wiadomo dlaczego tak dużo osób nie zdało. Wszyscy powinni się odwoływać w swoich OKE i zobaczyć swoje prace.

zbyszek - 2009-08-29, 18:39

To zupełnie proste, z tego co widzę i slyszę: polegli ci co myślą!! Moim zdaniem powinno być zorganizowane wreszcie zebranie przedstawicieli szkół - nauczycieli masażu oczywiście, z CKE, niech wyjaśnią jak jest opracowywany klucz. Cała sprawa kwalifikuje się, moim zdaniem, do kontroli sądowej - kto toto opracowuje i na jakiej podstawie, kto sprawdza!!
Z tego co wiem (może nie dokładnie) w renomowanej krakowskiej szkole masażu na ok. 90 zdało 33.

zbyszek - 2009-08-29, 19:32

Pulawy 7 na 26, Siedlce 7 na 26, Minsk mazowiecki 5 na 15
Satina - 2009-08-29, 21:56

echh coś by się przydało by zrobić z tym. ja czekam co mi powiedzą w moim OKE
Cerówa - 2009-08-30, 16:12

W OKE swoją pracę zobaczyć można, ale to i tak nic nie da. Wygląda to (podobno) tak, że siedzisz sobie w pokoju sam, ktoś przynosi Ci Twoją pracę i koniec. Ci co sprawdzają nie mogą postawić nawet kropki na Twojej pracy a klucza nikt Ci nie da. Tak więc chyba szkoda zachodu.
administrator - 2009-08-30, 18:56

Widzę ze w tym roku nie zaciekawcie to wyszło. A ma może ktoś juz ze skanowane projekty ? Może można było by juz wrzucić na serwer dla następnych masażystów?
massagewarsaw - 2009-08-30, 20:04
Temat postu: masaz tajski
cerowa, jak pisala magsmol
[quote="magsmol"] Wszyscy powinni się odwoływać w swoich OKE i zobaczyć swoje prace.[/quote]

mozesz poprosic o swoja prace, sfotografowac ja (np na komorce), przemyslec co jej brakuje, skonsultowac sie z kolegami co zdali i nie zdali, a nawet z nauczycielem ze swojej czy innej szkoly.

mozecie razem czy osobno cos napisac do komisji, wykazac jakis problem z ocenami prac.

jesli wystarczajaco duzo osob bedzie to robic, to komisje beda musialy wysnuc jakies wnioski, moze zrewidowac oceny, moze kogos wysadzic ze stolka, moze zmienic system ocen. Moze w trybie wyjatkowym udostepnia klucz czy zrobia dodatkowe egzaminy.

jak bedzie wam sie bardzo chciec, i jestescie przekonami, ze mieliscie zdane prace, a komus cos sie pokickalo z kluczem, to mozecie popikietowac oke, kuratorium, miejski czy wojewodzki wydzial oswiaty czy ministerstwo.

przyjda dziennikarze, beda artykuly, reportarze i decydenci beda zmuszeni zareagowac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group