To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

Pimenta - 2008-09-18, 14:09

Oh! Przepraszam za nie przywitanie się! :oops:
Tak wiec kłaniam się i witam ze wszystkimi użytkownikami forum :)
O sobie powiem tyle, że mam na imię Justyna i uczę się na drugim roku w policealnym studium na kierunku Technik Masażysta :)

Pozdrawiam! :)

Adam P - 2008-09-18, 14:49

Pimenta napisał/a:
uczę się na drugim roku w policealnym studium na kierunku Technik Masażysta :)

Pozdrawiam! :)


można sie zapytać w jakiej miejscowosci jest Twoja szkola? :)

Pimenta - 2008-09-18, 16:31

w Świnoujściu. A dlaczego pytasz? :)
administrator - 2008-09-18, 16:58

Reszte podrywu prosze na pw ;) hehe
Adam P - 2008-09-18, 17:26

Oj Karol zaraz odrazu podrywu :) trzeba ciaganac nowych za język zeby cos pisali na forum :) hehe a widzisz jak sie sklada ze za tydzien gram mecz w Szczecinie :) i moze szukam jakiegos masażysty :P Dobra przesadzam :) juz nic nie mowie :)
Karol daj dziewczynie linka gdzie mozna swoje zdjecia wrzucac :P

administrator - 2008-09-18, 18:34

Adam P napisał/a:
Oj Karol zaraz odrazu podrywu :) trzeba ciaganac nowych za język zeby cos pisali na forum :) hehe a widzisz jak sie sklada ze za tydzien gram mecz w Szczecinie :) i moze szukam jakiegos masażysty :P Dobra przesadzam :) juz nic nie mowie :)
Karol daj dziewczynie linka gdzie mozna swoje zdjecia wrzucac :P

Jednak cos na rzeczy jest :D

Prosze o to link: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=121 ;)

Pimenta - 2008-09-18, 18:56

:oops: Tak od razu podrywy? :)
Hehehe... zdjęcie może zaraz wrzucę jakieś ;) Ino cuś znajdę najpierw ;)

Adam P - 2008-09-18, 19:01

To czekamy czekamy :) a zeby nie bylo offtopu to witamy na forum :)
administrator - 2008-09-18, 20:19

Witamy Witamy ;)
agnieszka - 2008-09-25, 12:29

Witam szanowne grono jestem tu chyba najnowsza i najzieleńsza bo dopiero sie zapisałam do studium masażu leczniczego ,ale pozwólcie żebym mogła korzystać z Waszego doswiadczenia teoretycznego i praktycznego :smile: chłone to co piszecie i strasznie się ciesze że jest takie forum -pozdrawiam wszystkich cieplutko.
massagewarsaw - 2008-09-25, 12:38
Temat postu: masaz warszawa
jesli jest to jednoroczne (tak, jak napisalas pare minut temu w krzykaczu), to nie jest to masaz leczniczy.

Technik i prawo do wykonywania masazu leczniczego jest po 2200h nauki (2 lata). Szkola wprowadzila cie w blad, zadaj zwrotu pieniedzy i przenos sie, jesli ci zalezy na nauce leczniczego (moze jeszcze znajdziesz wolne miejsca i nie jest za pozno na dogonienie materialu)

niemniej, papierek i tytul nie czyni jeszcze dobrego masazysty (tak, jak nie czyni to w zadnym innym zawodzie). Jesli chcesz sie uczyc i masz talent, to bedziesz w stanie pomoc kazdemu, nawet w powaznych chorobach. Natomiast nie bedziesz mogla pracowac w sluzbie zdrowia.

cala ta dyskusja powinna byc gdzies indziej niz w przywitaniach, wiec admin i tak ja pewnie gdzies przeniesie.

administrator - 2008-09-26, 08:42

agnieszka napisał/a:
Witam szanowne grono jestem tu chyba najnowsza i najzieleńsza bo dopiero sie zapisałam do studium masażu leczniczego ,ale pozwólcie żebym mogła korzystać z Waszego doswiadczenia teoretycznego i praktycznego :smile: chłone to co piszecie i strasznie się ciesze że jest takie forum -pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Serdecznie witamy na forum ;)

litka - 2008-10-16, 22:57
Temat postu: Re: Jesteś tu nowy? Przywitaj sie !
Witam wszystkich, nie wiem na jak długo, bo dopiero rozważam "wstąpienie w szeregi". Trochę sobie poczytałam i uważam, że atmosfera jest przychylna, a uwagi b. konkretne.
administrator - 2008-10-17, 21:16
Temat postu: Re: Jesteś tu nowy? Przywitaj sie !
litka napisał/a:
Witam wszystkich, nie wiem na jak długo, bo dopiero rozważam "wstąpienie w szeregi". Trochę sobie poczytałam i uważam, że atmosfera jest przychylna, a uwagi b. konkretne.

Witamy na forum ;)

magda84 - 2008-10-22, 15:49

Witam wszystkich. Nowa na forum :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group