To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak reklamować studio jogi

bonka - 2024-02-13, 12:53
Temat postu: Jak reklamować studio jogi
Niedawno otworzyłam studio jogi - jestem aktualnie w trakcie reklamowania mojego magicznego miejsca spokoju i harmonii
Chciałabym zasięgnąć od Was rady - co zrobić, aby pozyskać, przyciągnąć i także utrzymać stałe, lojalne klientki?
Jaki rodzaj reklamy same stosujecie w swoich miejscach, który Wam się sprawdził?
Mam już stronę internetową, reklamę w googlach, a także zaczynam działać w social mediach ( od dzisiaj).

hella - 2024-02-14, 10:01

heej, dla mnie kluczem jest absolutnie poznanie swojego klienta, nie tylko od strony tego jakie ma wyzwania/problemy i jak Ty możesz mu pomóc ale również od strony: gdzie bywa, jak spędza wolny czas, kiedy ma przestrzeń zapoznać się z Twoją ofertą? Często pracuje z moimi klientami układając lokalną strategię sprzedaży/dotarcia do klienta- często się o tym zapomina bo wszędzie słyszymy teraz o
Social mediach! One robią robotę ale lokalną społeczność jest kluczem! Wyjście na osiedle z cukierkami i z zaproszeniem na zajęcia pokazowe, zorganizowanie zajęć dla mam z jednoczesną opienką nad dzieckiem, kooperacja z innymi lokalnymi przedsiębiorcami
Można się też zastanowić nad przygotowaniem dla klientów gadżetów reklamowych: https://redbird.pl/ I tutaj polecam zerknać sobie do redbird - zajmują się logowaniem na odzieży czy kubeczkach. I mają w tym duże doświadczenie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group