To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jakie aktywnośći dla leniwej osoby

marika34 - 2024-01-23, 12:34
Temat postu: Jakie aktywnośći dla leniwej osoby
jakie aktywności poleciłybyście osobie, która jest totalnie drewniana?
chciałabym się w końcu za siebie wziąć, wzmocnić ciało (fizycznie i kondycyjnie), a w kolejnym roku trochę je wyrzeźbić…
nie mam totalnie kondycji i w sumie nigdy jej nie miałam, nienawidzę biegać, na rower zaraz skończy się pogoda, w pracy ciagle siedzę, po w sumie tez. joga mnie teoche rozluźnia ale znowu nie wpływa zbyt na kondycję.
co będzie najlepsze na start dla takiego beznadziejnego przypadku jak ja?

bonka - 2024-01-23, 14:36

Ja zaczęłam od bachaty lady styling, bo pierwsze tygodnie "tańców" to takie dreptanie w miejscu i machanie rączką do przyjemnej muzyki, a później oprocz tego zapisywałam się na różne zajęcia grupowe na siłce – najbardziej lubię pump i pupę i brzuch, ale to zależy od energii trenera, a nie od rodzaju zajęć jeśli masz możliwość dołączenia do multisporta, to polecam ogromnie spróbowanie wszystkiego – kilka różnych siłowni, kilka różnych zajęć, pływanie, squash, tańce, tańce, tańce (różne tańce!), wrotki, sale trampolin, pilates, joga, aż w końcu znajdziesz swojego faworyta! Rower to jest świetna opcja, możęsz kupić sobie elektryka - dzięki temu nawet jak się zmęczysz będziesz miałą wspomaganie:
https://www.fischer-ebike...ke-city,2,15373
Fischer ma świetne oraz ładne modele:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group