To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Rower dla kobiety na miasto

drszczepanska - 2024-01-19, 11:38
Temat postu: Rower dla kobiety na miasto
Jestem malutką kobietą. 152 cm i 43 kg wagi. Jeżdżę na za dużym i zbyt ciężkim dla mnie rowerze. Szukam czegoś dla siebie do 10 kg max lub mniej o rozmiarze XS. Poradźcie gdzie mam go szukać. Może są tu malutkie kobietki takie jak ja i mają taki rower. Może któraś pozwoli się przejechać zanim wydam jakieś wielkie pieniądze i stwierdzę, że ten rower nie nadaje się dla mnie. Pozdrawiam cieplutko.
bonka - 2024-01-19, 12:48

Jak limitem jest 10 kg to zostaje ci tylko i wyłącznie szosa. Rozmiar ramy XS to 19 cali / 47 cm - każda firma będzie miała taki rozmiar.
Marka / model - zależy od budżetu. Ceny podstawowych modeli zaczynają się od ok 3 - 3,5 tys zl, czyli praktycznie tyle samo co przyzwoite trekingi (i da się na nich spokojnie jeździć). Ważne tylko żeby na model dało się założyć opony 28 - 30 cm, to wtedy możesz spokojnie wjeżdżać na szutry (na oponach typu semislick).
W przypadku elektrycznych cena będzie trochę wyższa, polecam lekkie rowery miejskie od Fischer: https://www.fischer-ebike...ke-city,2,15373
Gdzie szukać - dowolny, trochę większy sklep z rowerami (w przypadku modeli podstawowych).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group