To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - W jaki sposób schudnąć

Annie - 2023-10-16, 06:52
Temat postu: W jaki sposób schudnąć
Cześć:) zwracam się do was z prośbą o pomoc ponieważ nie potrafię schudnąć. Waga 70kg, wzrost 160cm kobieta, praca fizyczna dziennie po 12-15tys kroków, trening siłowy 3 razy w tygodniu i 1 w tygodniu boks. Aktualnie jem 1700kcal. Zastanawiam się czy nie zwiększyć tej kaloryki bo i tak chodzę głodna:/
hella - 2023-10-16, 10:58

Według mnie za mało kalorii i dlatego waga stanęła. Taki paradoks, miałam tak samo. Zaczęłam normalnie chudnąć jedząc więcej kcal. Wcześniej 1500 (czasem mniej, bo miałam wyrzuty sumienia i wgl to ciężka relację z jedzeniem).
Najpierw schudłam z 84 na 78 i waga stanęła, a chodziłam na siłkę, pilnowałam aż za bardzo jedzenia, chodziłam na spacery, piłam dużo wody, robiłam też treningi w domu i nic. Jak się "poddałam" to zaczęłam tracić na wadze. Tym sposobem ułożyłam nową dietę, około 1800-2000kcal dziennie i ważę już 67 kg. A waga ciągle spada. Powoli, ale jednak.
Jeśli nie masz czasu ani umiejętności gotowania w domu, weź pod uwagę catering dietetyczny, wiele osób dzięki niemu skutecznie schudło:
https://www.halorzeszow.p...zny-w-rzeszowie
Na stronie jest kilka porad jak wybrać dobrej jakości firme.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group