To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaże prywatne wykonywane przez ucznia a prawo

Bodyworker - 2009-05-19, 09:03

Reasumując w jednym zdaniu, praca bez zatrudnienia czyli także bez zgłoszenia swojej firmy jest po prostu pracą na czarno!
martuska1989 - 2011-09-07, 15:22

Na czym polega ta umowa o dzieło? Dostałam propozycje wykonywania masaży na podstawie umowy o dzieło u kosmetyczki. Byłaby to moja dodatkowa praca (mam juz umowe o prace w innym zakladzie) w dni i godziny kiedy mi pasuje (np. w kazdy pon, srode od 15 do 20). Jakie koszty poniosę w przypadku takiej umowy i co mogę zyskac. czy jest to opłacalne? Z gory dzieki za informacje,
massagewarsaw - 2011-09-07, 15:42
Temat postu: kurs masaz tajski
martuska1989 napisał/a:
Jakie koszty poniosę w przypadku takiej umowy i co mogę zyskac. czy jest to opłacalne?

nie ponosisz zadnych kosztow, zyskujesz dodatkowy dochod. W zaleznosci, ile koszuje zabieg i % za zabieg ustalisz z kosmetyczka (do 50% jesli to sa jej klientki), to sie moze oplacac.

sprawy papierkowe robi ona, ciebie nie musi to obchodzic, dajesz jej nip i swoj adres

administrator - 2011-09-07, 18:58

martuska1989 napisał/a:
Na czym polega ta umowa o dzieło? Dostałam propozycje wykonywania masaży na podstawie umowy o dzieło u kosmetyczki. Byłaby to moja dodatkowa praca (mam juz umowe o prace w innym zakladzie) w dni i godziny kiedy mi pasuje (np. w kazdy pon, srode od 15 do 20). Jakie koszty poniosę w przypadku takiej umowy i co mogę zyskac. czy jest to opłacalne? Z gory dzieki za informacje,

Umowa o dzieło to taka umowa w której nie są odprowadzane ubezpieczenia na ciebie. Jako że masz umowę o prace a z nią ubezpieczanie wiec możesz bez problemu podpisać umowę o dzieło.

martuska1989 - 2011-09-07, 20:27

Dzięki za informacje! ;)
administrator - 2011-09-07, 21:57

martuska1989 napisał/a:
Dzięki za informacje! ;)

Proszę bardzo ;)

forever - 2011-09-07, 22:26

e-Masaz.pl napisał/a:
Jako że masz umowę o prace a z nią ubezpieczanie wiec możesz bez problemu podpisać umowę o dzieło.


Dotyczy to obojętnie jakiej umowy o prace? tzn. umowa o prace nie w zawodzie, a umowa o dzieło np. jako masazysta ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group