To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Jednostki chorobowe w fizjoterapii - Jak walczyć z zaburzeniami erekcji

regis - 2022-09-16, 09:57
Temat postu: Jak walczyć z zaburzeniami erekcji
Panowie od jakiegoś czasu mam zaburzenia potencji. Czy może to byc spowodowane przetrenowaniem? Od jakiegoś czasu mam sporo roboty w pracy i jak jestem zmęczony to jeszcze idę na silownie poniewaz nie chce zaprzepaścić efektów. Wieczorem jak chce z żoną to za bardzo nie moge albo mogę po jakimś czas. Co robic?
Anonymous - 2022-09-16, 13:22

Być moze. Może byc to również stres. Propnowałbym zrobić sobie badania na testosteron, ewentualnie hormony tarczycy. Tak aby wykluczyć możliwość problemów z erekcją z powodu hormonów. Probowałeś środków na erekcję?
regis - 2022-09-20, 11:50

Niby jakich viagry? Nie probowalem. Nie chce na razie iśc do lekarza, a z neta nie bede zamawiał bo nie wiem co mi przyjdzie.
Anonymous - 2022-09-21, 09:43

Nikt tutaj o viagrze i innych pochodnych sildenafilu nie pisze. Szczególnie,ze takie środki mają swoje skutki uboczne tak wiec nie powinno sie ich absolutnie nadużywać. Piszę tutaj o ziołowych Kup sobie cum on ewentualnie Viamen. Daje natychmiastow działanie. W sensie bierzesz tabletke, pół godziny potem możesz się już dobierać do kobiety.
regis - 2022-09-21, 11:07

No może wypróbuję chociaż patrze sobie i jednak tanie to nie jest.
Anonymous - 2022-09-21, 12:00

No nie, ale równie dobrze możesz sobie kupic jakieś nieskuteczne g z allegro, które nie będzie dawało praktycznie zadnej róznicy. Decyzja nalezy do Ciebie, Sam równiez miałem swego czasu zwiechę w robocie i własnie te tabletki mi pomogły (dowiedziałem sie o nich na fourm, nie na tym ale dobrze mi doradzili).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group