To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jakie zabiegi w salonie kosmetycznym

bonka - 2022-01-10, 10:39
Temat postu: Jakie zabiegi w salonie kosmetycznym
Witajcie,
Otwieram swój własny salon i mam pytanie, w jakie zabiegi polecacie pójść? Co się fajnie sprzedaje, ale też zabiegi są efektowne? Pracowałam wcześniej dużo na Creme Bar, Mesoboost, Intraceuticals. Interesują mnie zabiegi na twarz i ciało. W jakie maszyny warto zainwestować?
Z góry dziękuję za podpowiedzi

Annie - 2022-01-10, 12:47

Źle zaczynasz. Masz jakas baze klientek i to je zapytaj: czy jak kupir sprzet x, i beda zabiegi za x zł, trzeba ich zrobic np. 10 i robi sie je tak i tak to czy w ciagu pol roku kupilaby Pani pakiet? A w ciagu miesiaca? Po co masz pchac sie w zbedny sprzęt i szukac do niego klientek jak mozesz zapytac sie swoich pan czego oczekuja (twarz czy cialo), ile zaplaca, w jakiej cenie ma to konkurencja (na grupon jest depilacja laserowa za 40 zl CALE NOGI wiec u cienie za np. 200 zl nie pojdzie ) faktyczne koszty sprzetu i te dodatkowe, date waznosci po otwarciu kosmetykow jak musisz cos dokupic. I czy tobie to sie oplaci.
Ja jak wprowadzalam nowy zabieg to od razu przed szkoleniem mialam 10 pan zapisane, w 2 tyg odrobilam szkolenie i koszt sprzętu a po efektach panie wracaly z koleżankami:)

Z takich niezabiegowych rzeczy, polecam [wynajem mat wejściowych w firmie Stapol. WIele osób nie pamięta o tym na początku, a jednak taka mata znacznie ogranicza ilosć zanieczyszczeń które wnosi się do salonu.

melska - 2023-01-30, 18:23

Wiesz dobrze jeśli kosmetolog oceni Twoje potrzeby. Mówię o prawdziwych kosmetologach, ludzi z wykształceniem, którzy znają się na rzeczy. Teraz niestety jest dużo osób, które trudnią się w kosmetyce po jednym czy dwóch szkoleniach. Kuszą niskimi cenami, ale efekty nie zawsze są pozytywny. Moja koleżanka tak się właśnie zdecydowała na dość ryzykowny zabieg u jednej pani i dzisiaj szuka pomocy, aby naprawić to, co zostało na jej skórze ;/ Ja dlatego udałam się do Kosmedica. Znalazłam ofertę na https://kosmedica.pl/, ale wcześniej słyszałam o tej klinice od koleżanki. Jestem zadowolona, ponieważ moja skóra wygląda znacznie lepiej, a ja czuję się bardziej zadbana.
mpire24 - 2023-08-19, 15:36

My na pewno będziemy wprowadzać zabiegi odmładzające - wypełnianie zmarszczek, poprawianie konturu ust, itp. Zamierzamy do tego używać wypełniaczy Volomis, które są wykonane z pomocą nowoczesnej technologii, a więc zachwycają trwałością, efektami. Plus za bezpieczeństwo, które wynika z 4-krotnego poddania kwasu hialuronowego oczyszczaniu.
marika34 - 2023-11-08, 13:10

Sama w domu robie
Mezoterapia mikroiglowa
Kawitacja
A tak to chodze na saune parową
Podczas seansu uzywam oleju z migdalow z dodatkiem olejkow eterycznych .
Skóra MAGICZNA
Ale także Najważniejsze jest to aby jeść zdrowo i żadnych fast foodów i tym podobne przez około 2 miesiące przed ślubem ponieważ może ci się ciało zacząć oczyszczać i wyrzucać jakieś syfy na twarzy

Biore też pod uwagę zapisanie sie na makijaż permanentny brwi perfecteyes.eu/makijaze-permanentne/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group