To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Zestaw startowy do hybryd

marika34 - 2021-06-08, 09:25
Temat postu: Zestaw startowy do hybryd
Czy możecie polecić mi jakiś zestaw startowy lub osobno lampę itd do hybrydy do paznokci tylko u stóp.
Annie - 2021-06-08, 10:17

Zerknij sobie na ten zestaw:
https://puderek.com.pl/7773-zestaw-startowy-do-hybryd-zawiera-2x-lakier-hybrydowy-neonail-base-top-2w1-neonail-lampa-led-uv-86w-akcesoria.html

Lampa bezie nadawała się zarowno do manicure jak i do pedicure też powinna być wygodna. Ma odpinane dno. Nie daj sie na pewno namówić na inne lampy typu mostki. Nie zapewniają odpowiedniego utwardzenia i mozna nabawić się alergii.

Jeśli jeszcze nie malowałas hybrydami, to na początek polecam Neonail. Lakiery mają dobre krycie

wiosnazielona - 2022-03-15, 14:09

Mam Ledową z semilaca i sie sprawdza :) No i nie byla droga
chrupcia - 2022-03-21, 12:25

wiosnazielona napisał/a:
Mam Ledową z semilaca i sie sprawdza :) No i nie byla droga


jaki to model? dasz jakiegos linka?

wiosnazielona - 2022-03-23, 13:14

mam taką notino.pl/semilac-paris/uv-led-lamp-48-24w-lampa-led-do-paznokci-zelowych/
chrupcia - 2022-03-28, 19:19

oo fajna, gdzies juz ja widzialam polecana. to zamawiam :D
bonka - 2022-10-27, 12:09

Robię sobie sama Ja zdenerwowałam się po tym jak wiecznie musiałam prosić się o termin albo dostawałam kiepsko zrobione paznokcie za coraz większe pieniądze. Zamówiłam lampę, lakiery i zestaw do przedłużania akrylzelem. Co prawda robię to dłużej niż dziewczyny które robiły mi paznokcie ale robię kiedy chce, nie płacę za to fortuny i jest "po mojemu" - nie są idealne ale szczerze mówiąc z zerowym doświadczeniem, paznokcie wychodziły ładniej niż niektórym "specjalistkom"
Daję namiar na dobry poradnik:
reforma-polska.com/blog/paznokcie-hybrydowe-krok-po-kroku-jak-zrobic-hybrydy

Jest tutaj od a do z wytłumaczone jak samodzielnie wykonać paznokcie hybrydowe w ładny sposób :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group