To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Prezenty dla pracowników na swieta

hella - 2020-12-08, 07:58
Temat postu: Prezenty dla pracowników na swieta
Szukam ciekawych prezentów dla pracownikow na swieta.

Odpada bon pieniężny z uwagi na to, że takie prezenty dostaja na co dzien

bonka - 2020-12-08, 11:05

Sporo zależy od branży. Jedzenie czy wino zawsze spoko (ale uwaga, czy nie ma kogoś AA). Voucher do kina też super

Ciekawą opcja są również koze prezentowe :) Szczegolnie te lepsze, jakie na przykład ma firma Nobilia: glos24.pl/prezenty-biznesowe-ze-smakiem-kosze-delikatesowe-na-kazda-okazje

mysza7 - 2021-01-25, 20:33

Karta prezntowa - można zawsze kupić to co się chce i być zadowolony z takiego prezentu.
betsa - 2021-09-07, 12:15

Najlepiej porównać sobie kilka ofert i wybrać tę, która najbardziej wam będzie odpowiadać. Ja przykładowo często kupuję prezenty w gifted.pl/ bo mają szeroki wybór, przystępne ceny i oferują też szybką wysyłkę.
melska - 2021-12-01, 01:02

Jeżeli pracownikiem jest kobieta, to myślę, że drobny upominek w postaci np. bransoletki czy pierścionka ze stali chirurgicznej będzie tutaj dobrym wyborem. Na stronie https://Elori.pl jest szeroki wybór w tej kwestii, sama niejednokrotnie kupiłam sobie coś z ich asortymentu i gołym okiem nie odróżni się jej od prawdziwego złota. Do 50 złotych można wybrać naprawdę coś fajnego.
Primatta - 2022-01-14, 11:59

święta, święt ai po świętach. tak na marginesie to pracownicy ucieszą się z premii, a nie drogich prezentów.
pola2322 - 2022-02-09, 15:25

dzięki za pomysł
marika34 - 2023-12-15, 13:16

Z czego sama byłabym zadowolona:

Kolczyki
Czytnik e booków
Bransoletka

Ewentuanlie ceramika z Bolesławca: https://andyceramika.pl/dzbanki Przepiękne są takie ręcznie malowane dzbanki :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group