To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Kupienie mieszkania w Warszawie

marika34 - 2020-01-28, 09:51
Temat postu: Kupienie mieszkania w Warszawie
Postanowiłam sie tutaj przeprowadzić na stałe, aktualnie wynajmuję mieszkanie ale chciałabym sobie kupic tylko dla siebie.

Doradzicie jakie dzielnice brać pod uwagę?

bonka - 2020-01-28, 11:14

Ja bym sie poważnie zastanowiła nad kupnem mieszkania na Ochocie. Jest to dobra dzielnica, niezły dojazd do innych części Warszawy. Ma również renomę. Mieszkania tam wprawdzie nie są tanie ale z drugiej strony można je wynająć z dużym zyskiem oraz mamy pewność,że w przyszłości nie straca na wartości jak to bywa w mniej popularnych dzielnicach.
Obecnie na Niemcewicza powstaje ciekawa inwestycja mieszkaniowa. .Mieszkania o dobrym standardzie.

niemcewicza19.pl

Największą przewagą tej okolicy jest dobra komunikacja. O wiele szybcie mozna dostać się do centrum niż na przykład z Pragi Północ.

melska - 2022-08-16, 10:56

W Warszawie studiowałem i poznałem ceny za wynajem więc wiedziałem, że nie stać mnie na początku kariery w fizjoterapii na zakup mieszkania. Niedawno za to udało mi się kupić mieszkanie w moim rodzinnym Białymstoku. Wróciłem do siebie i mam sporo klientów. W Warszawie konkurencja dużo większa. Jeśli chodzi o mieszkanie to bałem się, że nie dostanę kredytu, ale zgłosiłem się do doradcy kredytowego Białystok na expertbialystok.pl, który pomógł mi w załatwieniu wszystkiego i dzięki niemu poznałem wiele ciekawostek z zakresu bankowości oraz samych nieruchomości. Mam kredyt i własne M. Nowe życie w Białymstoku bardzo mi się podoba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group