To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Plastyka warg sromowych

hella - 2019-10-24, 10:23
Temat postu: Plastyka warg sromowych
Czy któraś z was podjęła się plastyki warg sromowych mniejszych? Nie ukrywam dopiero od kilku lat zwróciłam uwagę, że to jednak nie tak powinno wyglądać. Mam 25 lat nie byłam nigdy u ginekologa (tak wiem jestem durna) ani nie miałam partnera seksulanego więc nie wiem czy to naprawdę coś ze mną jest nie tak czy to moje wyolbrzymianie.
bonka - 2019-10-24, 13:23

Nie byłaś u ginekologa a chcesz sobie robić plastyke? MOim zdaniem coś nie tak i kolejność zdecydowanie nie taka.... Moim zdaniem najpierw wybierz się do ginekologa,polecam zrobić cytologię i zobaczyć czy wszystko jest ok. Poza tym może to Twoja subiektywna ocena i wcale tak źle na dole nie wygladasz.

Jeśli jednak zdecydujesz sie na zabieg polecam wybrać dobrą i doświadczoną klinikę. https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Polecam to miejsce w Katowicach



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group