To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Zabieg labioplastyki

bonka - 2019-09-04, 09:29
Temat postu: Zabieg labioplastyki
Chciałabym poddać się zabiegowi labioplastyki ale martwi mnie tutaj jedno.Mianowicie czy zabieg jest bolesny?
Anonymous - 2019-09-04, 12:26
Temat postu: Test, just a test
Hello. And Bye.
marika34 - 2019-09-04, 13:49

Sam zabieg prawie nie boli, powiedziałabym, że dentysta jest bardziej bolesny-właściwie najgorszy moment to znieczulanie- czyli zastrzyk. Miałam znieczulenie miejscowe, w czasie nic nie bolało, jak zaczynałam coś czuć to dokładali mi znieczulenia- ale wszystko bez bólu. Po zabiegu spodziewałam się, że będę musiała zażyć pół apteczki Apapu, a tu...nic. jedynie pierwszej nocy czułam coś jakby szczypanie, ale nawet tego bólem nie nazwałabym....
Następne parę dni należy jak najwięcej wypoczywać, najlepiej leżeć, siedzenie wywołuje uczucie takiego "parcia" (coś jakby w pierwszy dzień okresu), ale to też nie boli.
W sumie - NIE BOLI :D

Zreszta w sieci takie zabiegi są dobrze opisane. https://estetycznie.pl/sponsorowane/675-labioplastyka-skuteczny-sposob-na-intymna-estetyke



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group