To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Dobre perfumy online

bonka - 2019-04-07, 10:08
Temat postu: Dobre perfumy online
Gdzie można okazyjnie kupić oryginalne perfumy lub testery? Podajcie jakieś stronki on-line. Szkoda mi dużo wydawać na perfum, ale chcę żeby był oryginalny i trwały. Gdzie najtaniej?
hella - 2019-04-08, 13:47
Temat postu: Re: Dobre perfumy online
bonka napisał/a:
Gdzie można okazyjnie kupić oryginalne perfumy lub testery? Podajcie jakieś stronki on-line. Szkoda mi dużo wydawać na perfum, ale chcę żeby był oryginalny i trwały. Gdzie najtaniej?


Z tymi testerami trzeba uważać. W perfumeriach internetowych faktycznie mogą być oryginalne, jednak polecam uważać z kupowaniem sobie takich testerów na allegro albo na olx bo można bardzo łatwo natrafić na tester, który z oryginalnością nie miał wiele wspólnego.

Jeśli szukasz perfum w dobrych cenach ale w 100% oryginalnych, polecam zajrzeć sobie do sklepu zapachymarzen.pl https://www.zapachymarzen.pl . Jest to dobra perfumeria internetowa, w której znajdziesz oryginalne zapachy w promocjach. No i wpisz tam kod WIOSNA2019 ,dzięki temu od zamówienia dodatkowo Ci odejmie 10 zł.

mpire24 - 2022-03-02, 21:05

Jeśli szukasz perfum na co dzień, czyli nie do pracy, tylko w domu czy podczas normalnych wyjść to Giorgio Armani Code Absolu Women https://aleperfumeria.pl/pl/giorgio-armani-code-absolu-woman-woda-perfumowana.html sprawdzi się idealnie - jeden z moich ulubionych zapachów. Już mi się w ogóle flakonik kończy i trzeba będzie nowy zamówić. Dobrze, że jest w promocji :) . W perfumerii jest duży wybór, polecam zajrzeć.
wiosnazielona - 2022-12-13, 23:33

nie szukaj najtaniej bo kupisz podrobki, kup orginalne ale na promocji :)
chrupcia - 2022-12-17, 23:41

łatwo powiedziec.. a jak tych promocji szukac?
wiosnazielona - 2022-12-23, 01:39

ogolnie na internecie najlatwiej, ja na notino zamawiam bo maja duzo produktow i faktycznie tych promek wpada sporo
chrupcia - 2022-12-28, 09:17

lubie promocje bede wiec tam polowac :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group