To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Gdzie na weekend w górach

marika34 - 2019-01-31, 11:57
Temat postu: Gdzie na weekend w górach
Macie jakiś pomysł gdzie szukać fajnych hoteli z basenem, jacuzzi i śniadaniami, ale nie za kosmiczną cenę? Może być z jakimś pakietem walentynkowym, ale generalnie najbardziej zależy nam na basenie. Na bookingu ceny to ok 1000-1500 zł za dwa noclegi dla dwóch osób.
bonka - 2019-01-31, 13:50

Chcesz się wybrać w góry na walentynki? Zostało dwa tygodnie, tak wiec nie wiele. NIe wiem czy w tak gorącym terminie cokolwiek znajdziesz. Na walentynki miejsca trzeba rezerwować z duzym wyprzedzeniem.... Możesz ewentualnie poszukać na tej stronie:
pieknekoscielisko.pl/apartamenty-w-gorach

Strona daje możliwość zarezerwowania sobie własnego apartamentu, może w sumie będą mieli tam coś wolnego. Dwie miejscowości z fajnymi atrakcjami oraz z pięknymi widokami jakie mogę polecić
Bukowina
oraz Białka Tatrzańska

mysza7 - 2019-03-20, 20:21

W góry najbliższy wyjazd to majówka w słoweńskich Alpach. Wyruszam tam z Wytwórnią Wypraw na wypoczynek pośród gór. Będziemy sporo zwiedzać i wędrować, a także poznawać znakomite smaki lokalnych winnic jak i relaksować się w termach. Warto każdą chwilę wykorzystywać na odpoczynek i poznawania świata.
salomon12 - 2019-03-22, 14:11

ja lubie po Karpaczu pochodzić :) Tylko teraz kiepska pogoda, dopiero jak się zrobi zielono :)
betsa - 2019-07-08, 10:38

Zdecydowanie Zakopane! Tam można nie tylko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas. Znajdziecie atrakcje nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych - warto przemyśleć ten kierunek. Nie znam osoby, której nie podobałoby się w Zakopanem. Noclegu mozecie poszukać na tej stronie goralpoleca.pl :) Będziecie mieć pewność, ze to najlepszy wybór.
elzbieta435 - 2019-10-21, 20:31

ja kocham Zakopane
melska - 2019-11-03, 21:00

czarna góra
hella - 2019-12-20, 12:44

Zakopane jest fajne, o dziwo nie jest tam wcale tak drogo. Mam porównanie wypoczynku w Zakopanem i mam porównanie wypoczynku w polskich górach i jednak nad morzem jest o wiele drożej.

Nawet w Zakopanem mozna znaleźć knajpki, w ktorych mozna sobie smacznie zjeść za 20 zł czy napić sie kawy za 5 zł ( co jest nie do pomyślenia w dużych kurortach nadmorskich, w których ceny są zachodnie)

Noclegu polecam poszukać sobie w kwaterze prywatnej, ewentualnie wynajać sobie mieszkanie. Spory wybór mieszkań na wynajem jest na stronie udany pobyt. https://udanypobyt.pl/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group