To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak zasłaniacie okna w gabinecie

bonka - 2019-01-27, 12:04
Temat postu: Jak zasłaniacie okna w gabinecie
Ciekawi mnie w jaki dobry sposób można zasłonić okna w gabinecie masażu?

Macie rolety czy żaluzje?

marika34 - 2019-01-28, 12:36

Zastanawiałam się nad tym ostatnio. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zamontowanie sobie albo rolet albo żaluzji zewnętrznych.Jest to jednak rozwiązanie bardzo drogie i mnie osobiście nie było na coś takiego stać (szczegolnie na sterowane elektrycznie). Może sobie jeszcze takie w przyszłości na oknie gabinetu zamontuję, ale na razie postawiłam na nowoczesne rolety dzień noc:
lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/ - zamawiałam w tej firmie.


Są o wiele łątwiejsze w utrzymaniu w czystości niż rolety. I dlatego u mnie wygrały.

mpire24 - 2019-03-05, 15:34

Ja w swoim gabinecie mam okna z żaluzjami które są wbudowane między szyby w oknie. Specjalnie takie zamówiłem bo wiedziałem że będzie to praktyczne. Także polecam, firma okna.waw.pl ma w ofercie takie ona, są solidne, ja jestem z nich zadowolony.
Avenda - 2019-05-21, 16:18

Według mnie rolety sprawdza się idealanie.
Zośkaka - 2019-05-26, 17:40

Też mam rolety noc-dzień.
dorotasja - 2019-05-27, 22:15

Za pomocą rolet dzień/noc
dorotasja - 2020-05-27, 21:01

U nas idealnie sprawdziły się rolety dzień noc. W trakcie wizyt pacjentów zawsze je zasłaniamy, ponieważ komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszy. Mamy na prawdę porządne, grube rolety. Zamówiliśmy je bezpośrednio od producenta rolety, ponieważ zależało nam na jakości. Dobre opinie miała firma Agata Rolety i faktycznie w praktyce okazało się, że to prawda. Myślę, że do gabinetów masażu takie rolety są idealne.
Anonymous - 2020-09-14, 11:31

Rolety dzien noc klasycznie, ale raczej nie zasłaniam i tak
Madil - 2021-07-31, 21:39

Markizy zewnętrzne Fakro super dają radę. Chronią przed nagrzewaniem pomieszczenia wiec są super alternatywą dla klimatyzacji. Dodatkowo pełnią rolę również moskitiery.
drszczepanska - 2024-01-11, 07:22

Opcji jest wiele, najlepiej dobrać odpowiednią opcję do wystroju wnęrza. Od siebie polecam jedank zastanowić się nad klasycznymi zasłonami zawieszonymi na szynie sufitowej. Szyny takie można obudować specjalnymi osłonami.

Możesz przejrzeć sobie to rozwiązanie na stronie Flexgips:
https://sklep.flexgips.com/oslony_karnisza

Rozwiazanie widoczne jset często w domach mieszaklnych ale i w budynkach profesjonalnych:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group