To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Medycyna estetyczna Rzeszów

bonka - 2018-11-28, 07:59
Temat postu: Medycyna estetyczna Rzeszów
Szukam aktualnie dobrego specjalisty od medycyny estetycznej w Rzeszowie. Czy kogoś takiego możecie mi polecić?
marika34 - 2018-11-28, 08:37

Polecam doktor Szczepańską. Tutaj kontakt https://drszczepanska-ame.pl/
Polecam, konsultacja profesjonalna z rzeczowym podejściem do mojego problemu. Uzyskałam wyczerpujące informacje i propozycję dalszego postępowania.

Wykonywałam u niej zabieg mezoterapii igłowej, który przyniósł u mnie o wiele lepsze efekty niż jakikolwiek zabieg nawilżający wcześniej wykonywany w gabinetach kosmetycznyc

no_name - 2018-12-31, 11:52

A o jaką gałąź medycyny estetycznej właściwie chodzi? Jeśli o stomatologię estetyczną, to polecić mogę przede wszystkim gabinet Protom Dental, bo mają dość rozbudowaną ofertę, o czym przekonać się można odwiedzając protomdental.pl/stomatologia-estetyczna.

:wink:

mpire24 - 2019-06-07, 16:42

Najważniejsze, aby gabinet świadczący zabiegi tegi typu został odpowiednio wyposażony. Nie powinno zabraknąć w nim urządzeń wysokiej jakości takich jak te dostępne w ofercie firmy maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna które zagwarantują wysoką jakość urządzeń.
abcreha - 2019-06-26, 10:41

Jeden specjalista jest lepszy w tym. Drugi w czym innym. Trzeba sprawdzić samodzielnie.
betsa - 2019-07-15, 16:52

W Katowicach jest szeroko ceniona klinika, nazywa się Body Care Clinic. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę, myślę że przypadnie wam do gustu. Ja rozważam laserowe usuwanie znamion bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-usuwanie-zmian-laser-co2re/ ponieważ wiele takich zmian mam na dekolcie i nie ukrywam, ze źle się z nimi czuję. A sam zabieg jest w 100% bezpieczny.
regis - 2019-07-30, 12:35

W sumie racja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group