To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak urządzić sypialnię

bonka - 2018-10-04, 10:43
Temat postu: Jak urządzić sypialnię
Aktualnie urządzam swoją pierwszą sypialnię. Na co polecicie zwrócic uwagę przy meblowaniu tego pomieszczenia?

Do niedawna spałam na kanapie, jednak chciałabym kupić sobie porządne łóżko.....

marika34 - 2018-10-04, 13:50

Moim zdaniem jednym z najważniejszych elementów w sypialni jest właśnie ... materac :) A nie samo łożko. Na nim spędzamy praktycznie 1/3 swojego życia więc moim zdaniem musi być totalnie wygodny !
Dobrze jest poszukać porządnego materaca. W Sembelli widziałam w ostatnim czasie fajne promocje markowych materaców Warto polować na okazje ponieważ można się zaopatrzyć w dobrej jakości materac w o wiele tańszej cenie ;)
Na ich stronie jest poradnik na temat tego jaki materac warto jest wybrac

Poza tym dobrze jest zadzwonić i obsługa powinna doradzić który będzie odpowiedni.
https://sembella.pl/wybor-materaca-wskazowki/materace-sembella-160x200-najlepszy-materac-najlepszy-sen

Madil - 2018-10-05, 12:22

Najwazniejszy jest materac - to oczywiste. Najlepiej idź do jakiegoś dobrego sklepu z materacami i tam pomogą ci dobrać właściwy.
Iksior - 2018-10-31, 22:14

Twarde są najlepsze.
no_name - 2018-11-29, 13:51

Przy okazji urządzania wnętrz radziłbym zainteresować się jakimiś ciekawymi dekoracjami. Ładnie wyglądają niektóre z tych należących do kolekcji ra2nski. Ja w sumie na każdym kroku mam w domu eleganckie elementy dekoracyjne i jakoś tak pusto byłoby mi bez nich.

;)

mpire24 - 2019-03-31, 19:25

Dla mnie w sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko z materacem dostosowanym do naszych potrzeb :D Dlatego podczas wyboru łózka zdecydowałam się na materace dostępne na materacyk.pl Przy okazji zamówiłam także materac do łóżeczka naszego dziecka :)
Swan - 2019-09-03, 12:30

Co do sypialni, to nie może zabraknąć w niej wygodnego i odpowiednio dużego łóżka, które zamówić można na meble.pl/meble/lozka/ Korzystanie ze sklepów online bywa dużo bardziej opłacalne. Niektóre oferty potrafią być zaskakująco korzystne. :)
hella - 2020-10-26, 12:23

Polecam na pewno
wygodny materac
toaletkę - sama mam w sypialni toaletke i nie wyobrażam sobie zrezygnowania z tego dodatku, maluję się przy niej codziennie, o dziwo korzysta z niej również mój mąż

NO i dobrze jest zainwestować w porządną pościel, bo daje to znacznie lepszy komfort nocnego wypoczynku. Ze swojej strony polecam zainwestowanie w pościel z bawełny satynowej, która wcale nie jest taka droga, na jaką się wydaje ;)

W sieci w dobrej cenie zamówicie sobie porzadne komplety. https://domownia.pl/kategorie/salon/tekstylia/obrusy

no_name - 2021-02-19, 14:33

Sypialnia to przede wszystkim wygodne łóżko, więc osobiście właśnie na nim bym się skupił. Polecam rozważyć łóżka kontynentalne, bo naprawdę świetnie się prezentują i są wygodne. Mam takie i jestem zadowolony. :wink:
dorotasja - 2021-04-14, 19:17

Sypialnia to chyba najważniejsze miejsce w każdym domu - jakby nie patrzeć spędza się w nim najwięcej czasu. U mnie jednocześnie służy jako miejsce pracy, bo w sypialni stoi tez komputer. Ostatnio zamówiłam wspaniały fotel, który jest naprawdę wygodny i jest wykonany z naturalnej wełny. Jestem naprawdę zadowolona, bo nie wydałam na niego jakiejś fortuny, a ze względu na remont z mężem mamy bardzo ograniczony budżet. Teraz od razu wygodniej i przyjemniej się pracuje!
dorotasja - 2021-05-16, 06:55

Ostatnio chciałam zamówić do sypialni pufę designerską i tutaj znalazłam bardzo ciekawe warianty. Szczerze mówiąc to nie potrafię się zdecydować jaką wybrać - wszystkie są naprawdę świetne i stylowe, a do tego w świetnej cenie - mąż doradza mi taką w czarnym kolorze aby pasowała do naszego czarno-białego pokoju, chociaż ja chciałabym dodać mu trochę wesołości i osobiście wybrałabym czerwoną wersję.
tetrus97 - 2021-06-08, 10:28

Bardzo fajne projekty aranżacji mieszkań, w tym także sypialni ma w swojej ofercie HeavenHome. Skorzystałem z wytycznych i bardzo jestem zadowolony, że znajomy mi ich polecił.
pola2322 - 2022-02-09, 15:28

Sypialnia to przede wszystkim łóżko, jakieś stoliczki nocne, no i może też komoda. Do wyposażenia oczywiście trzeba też sobie dopisać pościel na łóżko oraz prześcieradło. Mnie bardzo odpowiadają prześcieradła tego typu przescieradlo.com/przescieradlo-160x200/30-474-przescieradlo-jersey-z-gumka-160x200.html , więc warto sprawdzić.
chrupcia - 2022-02-28, 16:00

Jest wiele materacy i kupic porzadny nie jest latwo. ja czytalam duzo opinii zanim znalazlam odpowiedni, kupilam go na materacyk.pl
kia - 2024-03-11, 13:32

Jesli zastanawiałabyś się nad dekoracjami w sypialni, polecam zastanowićs ię nad tapetą :) Tapeta potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie. Obecnie w sklepach internetowych jest ogromny wybór ciekawych wzorów, polecam zajrzeć sobie chociażby do tapetujemy:

https://tapetujemy.pl/tapety-dekoracyjne/cole-and-son

Ta firma ma wiele ładnych wzorów:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group