To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Wysoki puls co robić

bonka - 2018-09-27, 07:54
Temat postu: Wysoki puls co robić
Wysoki puls (mimimum 90, najczęściej lekko powyżej 100, od dziecka tak raczej mam), mocne i głośne bicie serca (to pojawiło się stosunkowo niedawno), szybkie męczenie się, troszkę nietypowe reakcje na zabiegi kosmetyczne z prądem (musiałam zrezygnować). Czy te objawy mogą coś oznaczać?
hella - 2018-09-27, 09:05

Nie wiem czy jest sie czego obawiać jeśli masz puls na poziomie 90. 100 to już trochę wyższy ae bez przesady. Czy przypadkiem nie jest tak,ze nie uprawiasz aktywności fizycznej? Jesli Twoja aktywność fizyczna jest niska, moze powodować to wysoki puls w spoczynku i bardzo wysoki przy jakimkolwiek wysiłku.
https://zdrowie.tvn.pl/a/puls-serca-normy-tetna-wysoki-i-niski-puls-serca-metody-na-obnizenie-pulsu
Jesli jednak obawiasz się,ze może byc to tachykardia to po prostu wybierz się do lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinny powie Ci czy jest konieczna dalsza diagnostyka i ewentualnie skieruje Cię na wizytę do kardiologa. Wysoki puls serca może mieć także przyczyny związane ze strefą zdrowia psychicznego. Tachykardia występuje u osób z zaburzeniami lękowymi, narażonych na przewlekły stres i z nerwicą. Nie masz przypadkiem stresu w robocie?

koperewa86 - 2018-10-03, 11:39

A byłaś u lekarza?
Madil - 2018-10-05, 12:24

Pewnie, że z takimi objawami warto udać sie do lekarza. Bo na forum ciężko uzyskać jakąś konkretną odpowiedź.
gawronski123 - 2019-04-10, 12:29

Dokładnie. Do lekarza czas


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group