To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Zabieg botoksu

marika34 - 2018-08-26, 10:56
Temat postu: Zabieg botoksu
Czy ktoraś z Was miała może zabieg wstrzyknięcia botoksu Jak wrażenia? Czy byłyście zadowolone z efektu?
bonka - 2018-08-28, 10:44
Temat postu: Re: Zabieg botoksu
marika34 napisał/a:
Czy ktoraś z Was miała może zabieg wstrzyknięcia botoksu Jak wrażenia? Czy byłyście zadowolone z efektu?


Ja miałam i troche się obawiałam. Głównie tego jak to zadziała na moja mimikę i czy potem nie będę miała z nią przykładowo problemow. Jednak nie miałam. Mimikę miałam taka jak zawsze. Zabieg polecam bo udało mi się dzieki niemu zmniejszyc wieksze zmarszczki na czole a te mniejse to juz całkiem wyeliminowac.

Ogólnie żałuję,że nie wybrałam sie na to wczesniej, bo mam mocna mimikę twarzy a przez to, że nie chodziłam to zmarszczki jeszcze bardziej się nasilały. Moim zdaniem warto jest iść!

w Krakowie polecam to miejsce https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group