To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Botoks okolice Rzeszowa

sylwia4012 - 2021-11-25, 11:50

Szczerze mówiąc, sama nie korzystałam z zabiegów botoksowych w Magicznej Klinice, ale moja koleżanka ich bardzo chwali i ja zdecydowałam się na konsultację. Idę na botox, więc dam znać, jak to wygląda z mojej perspektywy. Ale przyznaję, koleżanka mówiła, że botox usuwa pierwsze zmarszczki, a nawet lwią zmarszczkę.
sylwia4012 - 2021-12-01, 18:49

Wszystko zależy od Ciebie, ale lepiej, żebyś przedzwoniła do Magicznej Kliniki, na pewno lepiej doradzą. Moim zdaniem na głębokie zmarszczki lepsze są nici PDO, a dodatkową korzyścią jest jędrna skóra. Ale z tego, co wiem, to głębokie bruzdy, jak lwia zmarszczka, wypełnia się botoxem.
agus123 - 2021-12-01, 18:51

Tak zrobię, ale jeszcze mam pytanie odnośnie nici PDO. Czy ten zabieg można powtarzać dowolną ilość razy? Bo wiem, że botox można, a w przypadku lwiej zmarszczki, to ten zabieg polecę mojej mamie, może wiesz coś więcej na ten temat?
sylwia4012 - 2021-12-01, 18:52

Po niciach PDO efekt utrzymuje się długo, więc raczej nie będzie potrzeby powtarzania go po kilku tygodniach. W kwestii lwiej zmarszczki to wiem, że Magiczna Klinika go wykonuje. Nie trzeba się do niego przygotowywać, a po zabiegu nie ma jakiejś długiej rekonwalescencji.
agus123 - 2021-12-01, 19:16

Widziałam, że Magiczna Klinika ma ten zabieg w atrakcyjnej cenie. Tylko martwi mnie jeszcze jedna rzecz, że po zabiegu mogę wyglądać sztucznie, a zależy mi na naturalnym wyglądzie, żeby znajomi nie mówili mi, że się na siłę odmładzam. ;)
sylwia4012 - 2021-12-02, 17:39

Aguś, nie bój się o to, bo twarz będzie wyglądała naturalnie. To jest taki zabieg, po którym Twoja skóra będzie wygładzona i jędrna, a zmarszczki się zmniejszą, ale nie będzie to tak drastyczna zmiana, jak po operacji plastycznej. To tylko zabieg kosmetyczny.
agus123 - 2021-12-02, 17:41

Dzięki za info. A wiesz jeszcze, czy ten zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas? Jeśli tak, to po jakim czasie? Czy w międzyczasie mogę też skorzystać z botoxu, czy to będzie miało negatywny wpływ na skórę twarzy?
sylwia4012 - 2021-12-02, 17:59

Zabieg nićmi PDO jest bardzo skuteczny, ale oczywiście możesz go powtórzyć po jakimś czasie, gdy efekt już będzie słabszy. W przypadku botoxu warto wykonać kilka zabiegów, żeby głębokie bruzdy zostały widocznie wygładzone.
agus123 - 2021-12-02, 18:01

Chyba mnie namówiłaś na botox. Czytałam, że w Magicznej Klinice w Rzeszowie są doświadczeni i znają się na pracy. Chyba najpierw wypróbuję botox, a później dopiero może pójdę na nici PDO. Bruzdy są dla mnie najbardziej uciążliwe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group