To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Dyskusja na temat forum

xampp - 2010-12-21, 15:45

Ok, skoro tak mówisz. Chociaż, jestem pewien, że dałbym radę zdiagnozować i naprawić ten błąd. Sporo pracuję z cudzym, przerabianym kodem i nie takie rzeczy poprawiałem :)
administrator - 2010-12-21, 15:52

xampp napisał/a:
Ok, skoro tak mówisz. Chociaż, jestem pewien, że dałbym radę zdiagnozować i naprawić ten błąd. Sporo pracuję z cudzym, przerabianym kodem i nie takie rzeczy poprawiałem :)

Powiem tak oryginalne forum zaraz po wgraniu może nie ma błędów ale modyfikacje które zostaje wgrane zawsze coś zmienia. A jest ich kilka dla bezpieczeństwa . No chyba ze będziesz miał czas to kiedyś się odezwę to popróbujemy. Ale już nie jedna osoba się z tym zmagała łącznie ze mną ;)

xampp - 2010-12-21, 15:56

Intrygujące. Skoro mówisz, że tyle osób nad tym pracowało i nie mogło znaleźć problemu to zapewne potrzebne będzie głębsze grzebanie w kodzie. Mógłbym Cię skontaktować ze znajomym, dobrym programistą, który pewnie znajdzie czas na takie coś. Ja mógłbym dłużej posiedzieć nad tym kodem dopiero pod koniec świąt.
administrator - 2010-12-21, 16:01

xampp napisał/a:
Intrygujące. Skoro mówisz, że tyle osób nad tym pracowało i nie mogło znaleźć problemu to zapewne potrzebne będzie głębsze grzebanie w kodzie. Mógłbym Cię skontaktować ze znajomym, dobrym programistą, który pewnie znajdzie czas na takie coś. Ja mógłbym dłużej posiedzieć nad tym kodem dopiero pod koniec świąt.

No dokładnie intrygujące to jest. Jak by co to danek kontaktowe do kolegi możesz wysłać na PW. Ja również się odezwę po świętach. I dzięki za pomoc z góry.

administrator - 2011-01-12, 23:35

Informuje ze PW zaczęły znowu działać.
massagewarsaw - 2011-02-12, 11:39
Temat postu: kurs masaz tajski
"Najwięcej użytkowników 79 było obecnych 2011-01-20, 22:42"

pobity zostal rekord, wczesniej ustanowiony przez blad skyptu forum lub przez atak robotow.

teraz pewnie tez nie bylo lepiej - uzytkownicy dostali wiadomosc "skrypt wykryl probe wielokrotnego logowania sie i zablokowal czasowo twoj profil" (oprocz tego, ze dzien wczesniej zostala wyslana info o konkursie na recenzje ksiazek fizjo.

a przy okazji, 2 tygodnie temu uplynela rocznica zalozenia naszego forum. To juz prehistoria.

administrator - 2011-02-12, 12:10
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
"Najwięcej użytkowników 79 było obecnych 2011-01-20, 22:42"

pobity zostal rekord, wczesniej ustanowiony przez blad skyptu forum lub przez atak robotow.

To problem wszystkich for. Ale i tak cały czas się rozwijamy.
massagewarsaw napisał/a:

a przy okazji, 2 tygodnie temu uplynela rocznica zalozenia naszego forum. To juz prehistoria.

Czas leci a my nadal jesteśmy.

massagewarsaw - 2011-02-12, 12:15
Temat postu: kurs masaz tajski
wstawisz kiedys wyszukiwarke forum przez google? ta obecna zupelnie do niczego sie nie nadaje. Bubel
administrator - 2011-02-12, 15:01
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wstawisz kiedys wyszukiwarke forum przez google? ta obecna zupelnie do niczego sie nie nadaje. Bubel

ok. będę musiał znaleźć dla niej miejsce gdzie na forum i serwisie.

administrator - 2011-06-16, 23:34

Jeszcze 3 userów i będziemy mieli 2000 użytkowników ;)
massagewarsaw - 2012-06-19, 04:43
Temat postu: kurs masaz tajski
26 nowych uzytkownikow, to pewnie rekord. Tylko zobaczymy, ile z nich wypowie sie w watku innym, niz egzamin i nie "padnie" po egzaminach.

rowniez najwiecej uzytkownikow (161), mialo byc 14.6 - ale nie widze powodu, dlacego zostal pobity i ten rekord. Przeciez to bylo jeszcze przed egzaminami i nie bylo tez wysylki wp

administrator - 2012-06-19, 09:17
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
26 nowych uzytkownikow, to pewnie rekord. Tylko zobaczymy, ile z nich wypowie sie w watku innym, niz egzamin i nie "padnie" po egzaminach.

Zobaczmy miejmy nadzieje ze bada rozmowni.

massagewarsaw napisał/a:

rowniez najwiecej uzytkownikow (161), mialo byc 14.6 - ale nie widze powodu, dlacego zostal pobity i ten rekord. Przeciez to bylo jeszcze przed egzaminami i nie bylo tez wysylki wp

z tym są się tez zastanawiam co było powodem.

massagewarsaw - 2012-06-19, 18:41
Temat postu: kurs masaz tajski
ciagniemy do kolejnych 25 uzytkownikow i dzisiaj.

czy wiemy, ilu mamy uzytkownikow?

administrator - 2012-06-19, 22:21

Przecież pisze
massagewarsaw - 2012-06-20, 03:36
Temat postu: kurs masaz tajski
ostatnio bylo okolo 2k, teraz wyglada na 4100. Ale numer porzadkowy uzytkownika jest mylacy, bo wiele uzytkownikow zostalo usunietych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group