To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Jak zdrowo schudnąć?

tianin - 2021-07-15, 09:46

Catering jest dobrym rozwiązaniem dla zapracowanych, lepiej zjeść gotowe zdrowe danie niż na coś na szybko w fast foodzie. Niestety nie każdego stać na taki luksus...

Co dietetyka to trzeba poszukać naprawdę dobrego, znającego się na rzeczy - przy czym uważać na fit influencerów, to że ktoś zrobił dobrą formę nie zawsze jest równo znaczne, że dobrze nami pokieruje. Każdy przypadek jest inny, są osoby zdrowe, są i z chorobami.

No i przede wszystkim dieta powinna być konstruowana pod nas, w końcu po okresie odchudzania aby pozostały efekt, trzeba zakorzenić w sobie nowe nawyki żywieniowe. Wytrzymasz 1-3 miesiące i schudnąć to nie sztuka, sztuką natomiast utrzymać sylwetkę, a trzeba mieć ogromne samozaparcie, żeby to zrobić jedząc na siłę, dania które ni w ząb nam nie smakują.

regis - 2021-12-07, 11:54

Ja mogę polecić sposób który działa i na koty i na mnie: wyrzucić słodycze i przekąski z mieszkania. Wszystkie. Zamawiać tylko online/z listy, żeby nie dobrać do tego czekolady czy czipserków.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group