To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Nietypowe pytanie - cv

Adi666 - 2017-06-01, 17:47
Temat postu: Nietypowe pytanie - cv
Witam i z gory przepraszam ale ie wiedzialem gdzie podlaczyc temat. Mam pytanie a mianowicie moj kolega miesz w De , porobil kilka kursow masazu i dostal praktyki jako wolontariat. Dodatkowo zaczol masowac sporo ludzi poprostu za darmo. Jak mi wytlumaczyl po okolo 80h darmowych prywatnych masazy u okolo 15-20 osob jest w stanie wpisac to sobie w Cv i wedlug niego starajac sie w pozniejszym czasie o prace weekendowa (aby sobie dorobic mini job) bedzie to + dla niego i pracodawca zwroci na to uwage. Co o tym sadzicie ? Ma chlopak racje? Doatkowo powiem ze na kazda osobe ma karte z danymi ,podpisem oraz opinia osoby masowanej. Prawda jest jednak ze nie masowal jak to kazdy moze pomyslec wszystkich znajomych pokolei lecz znajomych-znajomych ....zreszta jak sam wiem w De wszystko mozna sprawdzic. Pozdrawiam i prosze o odp
massagewarsaw - 2017-06-03, 10:50

jasne, ze moze wpisac praktyka prywatna tyle i tyle pacjentow i godzin
Adi666 - 2017-06-03, 10:53

Tradycyjnie dzieki Ci za Odp ;) pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group