To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Mam pytanko do szanownych kolegow forumowych

massagewarsaw - 2009-01-01, 03:37
Temat postu: Mam pytanko do szanownych kolegow forumowych
mam pytanko do szanownych kolegow forumowych:

houseress

ewajot

mml

natan

agnieszka

osa87

zico

maciej_ambroziak

Rysniety

rafko

jak rowniez do wszystkich pozostalych malo czy nieaktywnych:

dlaczego tak niewiele piszesz na forum?

oczywiscie, jesli nie chcesz odpowiadac, to przynajmniej zaglosuj w ankiecie - mozna wybrac 3 odpowiedzi (wiecej niz jedna)

Adam P - 2009-01-01, 12:03

pewnie i tak nie odpiszą :P
mml - 2009-01-01, 22:33

Ja odpiszę :wink: A zacznę od złożenia życzeń: wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, spełnienia wszystkich marzeń...
Dlaczego tak rzadko piszę? Czasami nie mam nic do powiedzenia na dany temat, czasem mam wiele do powiedzenia ale nie mam czasu pisać (małe dziecko- pożeracz czasu) ale dodam że zaglądam tu codziennie!
Pozdrawiam

Truskawa - 2009-01-05, 21:06

Szacuneczek:) Przynajmniej jedna osoba sie wypowiedziala. Zobaczymy, moze ktos jeszcze sie odezwie w swojej obronie...
administrator - 2009-01-05, 21:38

mml napisał/a:
Ja odpiszę :wink: A zacznę od złożenia życzeń: wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, spełnienia wszystkich marzeń...

Dziękujemy i nawzajem ;)

massagewarsaw - 2009-01-06, 02:34
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Truskawa"]moze ktos jeszcze sie odezwie w swojej obronie...[/quote]
to nie jest atak, to jest ankieta - jednak niewiele ona dala, bo nikt jeszcze nie zaglosowal

administrator - 2009-01-06, 17:26

Mi akurat żadna odpowiedz nie pasuje :P Bo piszę ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group