To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Sklepy ze sprzętem do masażu

forever - 2008-12-29, 15:23
Temat postu: Sklepy ze sprzętem do masażu
Witam,
nie wiecie może czy na terenie Katowic jest jakiś sklep w którym mógłbym kupić łóżka składane do masażu ?

Pozdrawiam

administrator - 2009-01-04, 00:48

Chyba nic innego nie pozostaje ci jak aukcje internetowe. http://sklep.e-masaz.pl
forever - 2009-01-05, 19:14

Szkoda :/ wolałbym zobaczyć sprzęt zanim kupie, zwłaszcza że mam za niego dać minimum 900 zł :/
administrator - 2009-01-05, 21:41

forever napisał/a:
Szkoda :/ wolałbym zobaczyć sprzęt zanim kupie, zwłaszcza że mam za niego dać minimum 900 zł :/

No fakt na allegro są zdjęcia ale to nie jest to co na żywo. Próbowałeś w google.pl szukać? Albo w panoramie firm czy cos w tym stylu ?

forever - 2009-01-06, 20:06

Przed chwilą szukałem w nowej książce telefonicznej i znalazłem coś takiego jak Górnośląskie Centrum Handlowe Sprzętu Medycznego, w sumie niedaleko mnie, niestety na stronie nie da się sprawdzić jaki sprzęt posiadają, ale widziałem że mają w swoim asortymencie produkty firmy Habys, więc może łóżka też będą mieli. Dziwne że tak ciężko kupić łóżko do masażu (nie licząc internetu) żadne sklepy medyczne w mojej okolicy nie posiadają łózek.
Adam P - 2009-01-06, 22:46

Zawsze mozna sie wybrac tutaj :)

Habys Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 1
38-200 Jasło

mała wycieczka ale myśle ze sprzet sobie obejrzysz :)
Chodz ja osobiscie powiem ze jak zamowisz to sie nei zawiedziesz :)

administrator - 2009-01-07, 18:05

www.habys.pl ;) Tak dla tych którzy by nie wiedzieli ;)
ayurveda - 2010-04-11, 02:43

wszyscy zawsze habys habys habys a co z omnes czy juventas???

e-masaż a ty zawsze doradzasz habysa jak patrze po forum

massagewarsaw - 2010-04-11, 07:17
Temat postu: kurs masaz tajski
to adam p zapodal habysa, a admin tylko uzupelnil info. Oczywiscie, ze jest wiele firm w polsce, a za ulamek ich ceny mozna stoly z tajwanu i chin na allegro.

kazdy mowi z wlasnego, ograniczonego doswiadczenia - tylko przedawca wszystkich tych stolow moze je porownac

administrator - 2010-04-11, 20:57

ayurveda napisał/a:
wszyscy zawsze habys habys habys a co z omnes czy juventas???

e-masaż a ty zawsze doradzasz habysa jak patrze po forum

Nie doradzam tylko adres podesłałem,. Zarówno polecam habysa jak i firmy które wymieniłeś/aś.
Od kupującego zależy co wybierze i co mu będzie odpowiadać.

Cyna13 - 2012-04-28, 20:20

Witam,
nie wiecie może czy na terenie Zielonej Góry jest jakiś sklep w którym mogłabym kupić łóżko składane z wyposażeniem do masażu ?
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2012-04-28, 20:26
Temat postu: kurs masaz tajski
jestes z zielonej, i jesli nie znasz - to nie ma.

bierz na allegro, do wyboru do koloru. Mozna odsylac

administrator - 2012-09-28, 13:29

Cyna13 napisał/a:
Witam,
nie wiecie może czy na terenie Zielonej Góry jest jakiś sklep w którym mogłabym kupić łóżko składane z wyposażeniem do masażu ?
Pozdrawiam

Zapraszam do sklepu który oferuje sprzęt dla masażystów. stoły, krzesła, kosmetyki itp.
Link: Sklep.e-Masaz.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group