To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masażery stóp

administrator - 2008-12-22, 22:30

massagewarsaw napisał/a:
w reklamie zawoalowanej wlasnie chodzi o to, by nie podawac pelnej informacji, ale zeby wzbudzic zainteresowanie i zeby czytelnik sam wyszukal sobie strone w 2 sekundy, albo nastepnego zarejestruje sie kolejny uzytkownik foum, ktory "zupelnie przez przypadek" znajdzie to forum i wstawi swojego linka.

jak mowilem - zanosi sie na niekonczace flaki z olejem.

Może w tym przypadku tak nie jest ;) Tak czy siak czekamy na kolejne propozycje masażerów :)

Anonymous - 2009-02-11, 15:19
Temat postu: Re: Masażery stóp
marek2486 napisał/a:
Witam wszystkich. Mam pytanie jaki sprzęt wybrać do masażu stóp?? Chcę pobudzić wszystkie receptory stopy. Nie orientuję się w temacie, a rynek oferuje wiele przyrządów tego typu. Wobec tego proszę o pomoc.


Moja propozycja FLUX, FLUX i jeszcze raz FLUX. Byłem na spotkaniu i widziałem i używałem sobie chwilę i powiem szczerze, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Naprawdę niezły bajer z Bodyhelp'a. WIbracja, podczerwień i HIT!: UGNIATANIE. Na początku wydaje się za mocne ale po kilku minutach BAJKA!
Od razu chciałbym napisać że nie jestemżanych REP'em ani handlowcem czy czymś takim - chciałbym pomóc i to robię. Kto nie chce niech nie wierzy, a kto chce to niech se spróbuje i sam się przekona.

Zdravim Was!
Henio

Trzaskalik - 2010-11-03, 11:21

Masażer FLUX jest w porządku, ale identyczny masaż posiada masażer stóp VENEZIA, oraz Ottoman 2.0 firmy Human Touch i oba mają jeszcze ruchome kciuki masujące podeszwe stopy czego FLUX nie ma. VENEZIA jest dużo tańsza kosztuje około 700zł, a ten drugi świetnie masuje również łydki takim masażem (coś jak drenaż limfatyczny) bo jest obrotowy i ma regulowaną wysokość.

Zdecydowanie najbardziej polecam jednak masażer nóg i stóp SANYO, co prawda masaż mniej dynamiczny bo głównie poduszkami powietrznymi i przemieszczającymi się po stopie wypustkami ale doskonale rozmasowują m.in. achillesa(świetnie chwyta), pięte oraz całą podeszwę stopy. Ma wbudowane programy automatyczne, wystarczy tylko wybrać swój rozmiar stopy i już gotowe. Zapomniałem jeszcze dodać że masuje też łydki :) No i to Japończyk :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group