To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Pytania związane z egzaminami zawodowymi?

boom - 2009-06-15, 16:32

Wielkie dzięki za Arkusz (chyba brakuje ostatniej strony ) .
girlfromthepark - 2009-06-15, 16:36

kurdek. a nie wiecie kiedy odp będą!? =)

nam po zakończeniu oddali arkusze i teraz właśnie chciałabym sobie posprawdzać [bo odp moje zaznaczyłam na nim] ;)

Ami - 2009-06-15, 16:41

Odpowiedzi podobno mają być wieczorem na OKE...:)
osa87 - 2009-06-15, 17:07

o faktycznie zapomnialem o jednej stronie musiala mi umknac oto brakujaca strona

http://odsiebie.com/pokaz/3563661---2515.html

***Ewa*** - 2009-06-16, 00:51

[quote="Grzegorz"]Odkształcanie sprężyste to fachowa terminologia.

Wymyślił ją jeden z twórców egzaminu praktycznego pan Paweł Piątek, autor książki o owym odkształcaniu, tyle że nigdzie nie można tej książki dostać!

Ale nie ma to znaczenia, teraz egzamin został chyba nieco dostosowany do Prochowiczowskiego trójstopniowego toku masażu a w części metodycznej do trójfazowego postępowania (choć nadal z uwzględnieniem sprężystych odkształceń, zależy jak kogo uczą)

właśnie dlatego ze egzamin jest wg Prochowicza, podręczniki Zborowskiego a pojęcia według Piątka Ręce i nogi sie uginaja z rozpaczy. Zborowski nie używa takich "naukowych" określeń, dla mnie to nowomowa. Ksiązka Prochowicza mam i nic w niej mnie ma nadzwyczajnego trochę o tym, troche o tamtym. Pytania oglądałam z ciekwości pełno w nich zmyłek i wymijających prawdopodobieństw. Wyrazy współczucia dla zdających [/b]

boom - 2009-06-16, 17:52

znaleźliście odpowiedzi do teoretycznego ?
madek - 2009-06-16, 22:37

jeszcze nie ma bo ja caly czas sprawdzam na cke
speedo_pl - 2009-06-17, 09:38

Jak ktos kiedys napisal... w czwartek beda wyniki podobno. Jeszcze dzis czyli w srode wiem ze niektore zawody maja egzaminy a wiadomo po skonczeniu wszystkich egzaminow sa wyniki. Jak nie dadza w tym tyg to juz chyba nie ma co sprawdzac... Ja patrzylem test i omawialem z paroma osobami to na 99% zdalem i praktyke i teorie. Ale fajnie by bylo znac ta teorie wyniki bo niektore pytania byly z palca wyssane
Anonymous - 2009-06-17, 17:36
Temat postu: test
a u nas niewiadomo,zobaczymyw czwartek.Ma ktos test X i odp do niego
malwa1656 - 2009-06-17, 18:24

Ja mialam test X :wink: i niektore odpowiedzi znam i wiem ze beda one na bank ale to tylko cześć...a apropo to jaki masaż wybraliście na projekcie...rozluźniający czy pobudzający? :?: :grin:
madek - 2009-06-18, 13:36

są juz odpowiedzi z teoretycznego :)
http://www.cke.edu.pl/ind...id=802&Itemid=2

numerek 67 są tam wersja X i Y , sprawdzajcie życzę sukcesów :)

lkasia - 2009-06-18, 13:58

A czy Wam sie te wyniki otwieraja?bo ja mialam wersje Y i nie chce sie otworzyc, wyskakuje jakis blad
Anonymous - 2009-06-18, 14:10

mi sie tez nie otwiera,kurcze :evil: ,tylo od 51-70 mam
madek - 2009-06-18, 14:18

ja mialam wersje X i ona normalnie mi sie otworzyla, za to Y cos tez nie chce:/
Rysniety - 2009-06-18, 20:30

Witam, odpowiedzi X i Y otwierają się bez problemu. Mam nadzieję, że wszystkim poszło dobrze. Miałem 9 błędów, wiec do przodu:). Na projekcie dałem rozluźniający po stronie zginaczy i pobudzający po stronie prostowników.
Pozdrawiam i życzę 100% wyników!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group