To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Stół do masażu

marysia - 2009-03-03, 23:12

Dlatego właśnie skłaniam się ku 13.5 kg Unicornie. Niestety jedyne stoły jakie mam szansę pomacać osobiście to Habysy.
zbyszek - 2009-03-04, 18:58

Ja na pewno tak wielu stołów nie testowałem (nie rozprowadzam ich, a jedynie na nich wykonuje zabiegi), niemniej nie zgodzę się z tym, że stół na 4 nogach jest tak stabilny jak "6-łapy" :mrgreen: Oczywiście, stoły nowej generacji są o wiele lepsze i stabilniejsze od dawniejszych, ale podtrzymuję, że medmal (dla dziewczyny był lepszy lżejszy nieco medmal piccolo, ale go juz chyba nie produkują) jest najlepszy, a "przerabiałem" co najmniej kilka stołów i z kilku firm. Ale dam Ci dobra radę: rób jak uważasz :twisted: To Ty masz toto nosić i na tym masować.
Adam P - 2009-03-05, 20:29

jak juz rozmawiamy o stolach do masazu to moze ktos z Was ma jakies doświadczenia z tanimi krzesłami do masażu karku? np : klik
massagewarsaw - 2009-03-05, 20:43
Temat postu: masaz warszawa
za 199zl z torba bierz bez pytania, tanio jak barszcz. Sa z chin. Uwazaj tylko na zabkowane zaciski plastikowe, bo plastik moze pekac, jesli sie nieostroznie obchodzic. Dlatego sprobuj znalesc firme, ktora zajmuje sie wylacznie sprzedaza krzesel i stolow do masazu, to beda miec czesci na wymiane. Albo pare miesiecy przed uplywem gwarancji popros o przeslanie czesci plastikowej, "na zas".

produkowane w kraju 500zl - 1263zl + torba 160zl (!!!)

Adam P - 2009-03-05, 20:49

własnie widzialem... kurcze ten habys to powaznie sie ceni... myslalem ze oni zjechali z ceny ze beda kosztowac 600-800 a tu wchodze i zonk 1200 lol

wlasnie tak chce zamowic ten za 200... przeciez to tak naprawde kilka zabiegow i zwrócone w 100% wazne aby sie nie posypało konstrukcyjnie .

ale dlatego jak coś ktos mial jakies doswiadczenia z tym w realu to dajcie znac...

nie wiem ale jakos kurcze masowanie na zwykłych krzeslach nie sprawia mi frajdy jak na takim cudaku :) a z czyms takim to nawet docisnac mozna lepiej :)

administrator - 2009-03-05, 22:50

Faktycznie fajne krzesło i jak ktoś kark masuje to nie trzeb sie kłaść tylko koszula out i do roboty ;) I nie drogo :D
massagewarsaw - 2009-03-05, 23:07
Temat postu: masaz warszawa
na krzesle masuje sie przez ubranie - po to wlasnie jest krzeslo, zeby przyjsc np do biura i zrobic krotki zabieg. Na swiecie daja takie zabiegi na ulicy (np u wejsc do metra w nowym jorku) czy w parkach, w czasie eventow, konferencji, w holach szpitali, w domach handlowych, na lotniskach etc
administrator - 2009-03-05, 23:17
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
na krzesle masuje sie przez ubranie - po to wlasnie jest krzeslo, zeby przyjsc np do biura i zrobic krotki zabieg. Na swiecie daja takie zabiegi na ulicy (np u wejsc do metra w nowym jorku) czy w parkach, w czasie eventow, konferencji, w holach szpitali, w domach handlowych, na lotniskach etc

No domyślam się ale jakoś do mnie nie przemawia masowanie przez ubranie ;) Czasami do stołów są takie dodatkowe uchwyty przypominające oparcie jak na tym krześle ale jakoś mało stabilne. Krzesło było by bardziej stabilniejsze i wygodniejsze ;)

Adam P - 2009-03-10, 19:11

krzesło doszło.. musze powiedziec ze solidne to draństwo... troszke ten podgłówek jest inaczej ustawiany niz w prestizach habysa ale ogolnie jak sie wpasowalem w nie, to musze stwierdzic ze jest wygodne bałem sie że za bardzo bedą sie napinac miesnie grzebietu przy tym ustawieniu ale jednak jest wszystko cacy :)

jak cos to poecam :)

aaa i kolorek bordowy jest super :P

Rysniety - 2009-04-16, 20:01

Ja obecnie mam Unicorna,drewno, spisuje się dobrze, ale ciężki, przekonała mnie 3 letnia gwarancja i cena. Masowałem też na Habysie na 3 nogach aluminiowy, ogólnie zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Unikorn, ale nie żałuje wyboru.
barnet - 2009-09-14, 00:22

Witam ja swoją "karierę" dopiero zaczynam, świeżo po studiach, w przed dzień kursu z kinezjotapingu, nieważne...ważna jest za to kwestia stołu. Podobają mi sie wypowiedzi 'massage warszawa', a zatem: w swojej działalności na początek chcę się skupić na klasyku + jakies tam kamienie, 'tejpy', czekolada itd. Z racji znajomości i zamiłowania mam możliwość dotarcia ze swoją ofertą do sportowców, rozważam następujące opcje:

Oczywiście wszystko z Habysa, ale...

http://www.actimed.pl/Sto...lba_60_230.html

http://www.habys.pl/pl/11,47,512/512/art8739.html

Co to ma być ze jak nie kupuje pze strony HABYSA to płacę 200 zł mniej??

Ogolnie kolezanki i koledzy po fachu, czy ta ALBA to bedzie dobra inwestycja?
Moge zainwestowac i w edycję PROline ale czy to naprawde warto? Dawac pare stow wiecej za okrągłe wykończenia?

Ogolnie chcę drewno, 60 tkę, bo szerszy chyba będzie dla mnie mniej wygodny
Proszę o pomoc, dzięki!

barnet - 2009-09-14, 01:13

ok już wiem, tamta mniejsza cena jest bez akcesoriów heh
Zrobiłem raban, a przecież to było oczywiste! :)
Ale reszta pytan aktualna:)

massagewarsaw - 2009-09-14, 10:30
Temat postu: masaz tajski
[quote="barnet"]Witam ja swoją "karierę" dopiero zaczynam, świeżo po studiach, w przed dzień kursu z kinezjotapingu[/quote]
jesli dopiero zaczynasz, to kup tani stol z allegro, nawet uzywany - jako poczatkujacy, spora czesc zabiegow moze byc u klienta, wiec stol lekki.

wstrzymaj sie z kupnem do kursu kinezjotapingu - mozliwe, ze technika ta wymaga stolu o okreslonych cechach (szerokosc, wysokosc, podnoszonego oparcia plecow do pozycji siedzacej czy jakichs akcesoriow).

nie kupuj wszystkich akcesoriow, tylko te, ktore wiesz, ze bedziesz uzywac - dodaja one do wagi stolu i jesli jest ich wiele, to mozesz przez pomylke, w pospiechu, zostawic u klienta.

Tupsson - 2009-12-22, 22:02

Jak napisałem już wcześniej gdy się witałem jestem teraz na drugim roku technika masażysty, mam zamiar zakupić jakiś przenośny stół do masażu. Tak sobie przeglądałem allegro i jak trafiłem na stoły Unicor to mi się normalnie iskierki w oczach zapaliły tak mi się podobały. Jednak po wczytaniu się w forum i zapoznaniu z ogólnym asortymentem masażystów nie natknąłem się na osobe co by tych stołów używała :P Posiada ktoś może takowe?? Z tego co widze to wszyscy twardo Habys więc ciężko wątpić w tą firme i jestem do niej przekonany tylko troszku droższe są od mojego pierwotnego założenia a ten stół to ma być prezent gwiazdkowy ( ^^ ) i nie wiem czy mi sie uda wydusić do 500zl więcej :P Może ktoś się wypowiedzieć na temat stołów Unicor?? Był bym bardzo wdzięczny :)
administrator - 2009-12-23, 09:49

Powiem tak jak to jest pierwszy stół dla ciebie to jak najbardziej bierz. Wykorzystasz go na maxa a jak ci się już zużyje albo nie będzie cie satysfakcjonował to zakupisz z wyższej półki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group