To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż Wellness w Zielonej Górze?

Nati - 2016-03-02, 09:45
Temat postu: Masaż Wellness w Zielonej Górze?
Witam wszystkich serdecznie, ostatnimi czasy cierpię na nadmiar stresu i wymęczenie. Dwa dni temu przeczytałam o takim masażu jak Wellness i z tego, co się dowiedziałam, jest to świetny sposób na rozwiązanie mojego problemu (jak i innych cierpiących). I teraz pytanie do was, moje drogie. Czy jest w Zielonej Górze miejsce, gdzie takie masaże się odbywają ? I czy miałyście z tym styczność. Jeśli tak - proszę was o opinie na temat tego zabiegu jak i wykonawców. Czekam na waszą odpowiedź.
Maykula - 2016-03-04, 09:31

Znam to Nati, miewam ten sam problem ;) Miałam strasznie dużo problemów na głowie, że aż mi pękała, nie miałam siły ani ochoty na nic i nie zdawałam sobie sprawy, że to po prostu przeciążenie z powodu stresu i presji. Już ci mówię, na ulicy Jedności w Zielonej Górze jest salon o nazwie Twoja Uroda. Salon ten specjalizuje się w kosmetologii, jak i również w zabiegach masażu. Skorzystałam tam z usług wellness i powiem ci - BOSKO ! - cudowna relaksacyjna muzyka, a do tego jeszcze ciepłe barwy, które naprawdę działają kojąco. Ostatnio wystawiłam linka i mi usunęli komentarz, dlatego ci go nie podeśle, ale wejdź w google i przejrzyj, bo naprawdę warto ze względu na jakość i samą obsługę. Dziewczyny ci przypomną o wizycie SMSem w razie W ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group