To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o masażu, masażach - Endermologia - czy to działa

Anulka80 - 2016-02-19, 12:38
Temat postu: Endermologia - czy to działa
Połączenie doświadczeń masażystów i nowoczesnej technologii przyniosło jednak skuteczne rozwiązanie – endermologię.

Czym jest masaż podciśnieniowy i kiedy warto go stosować?

Początki endermologii związane są z wypadkiem, jakiego Louis Paul Guitay doznał na motocyklu. W jego rezultacie Francuz musiał poddać się wielomiesięcznej rehabilitacji. Obserwując pracę terapeutów, postanowił on spróbować odwzorować ich ruchy za pomocą specjalnego urządzenia, które pozwoliłoby ujednolicić siłę nacisku na ciało. Początkowo skonstruowane przez Louis Paul Guitay urządzenie służyć miało redukcji blizn. Jak to jednak często bywa w przypadku wynalazków, jego pierwotne przeznaczenie szybko zostało zdominowane przez inne zastosowanie – terapię antycellulitową i wyszczuplającą.

Więcej na kobieta.pl/uroda/twarz-i-cialo/zobacz/artykul/nowy-sposob-na-cellulit/

Czy taki masaż rzeczywiście działa?
Dzięki!

marika34 - 2018-01-22, 08:39

Równiez szukam informacji. Czy ktoś miał i jest zadowolony?
hella - 2018-01-22, 12:38

Ja miałam po ciązy i po urodzeniu dziecka. Nigdy nie mialam cellulitu w zasadzie to nawet nie wiedziałam jak wyglada. Jednak po ciązy zrobił się spory i pomimo tego,ze byłam szczupła to nie mogłam się go pozbyć. Nie muszę chyba pisać tutaj, że moja samoocena spadła na łeb, na szyję....

Wybralam się do gabinetu medycyny estetycznej i tam polecili mi endermologię. Trochę się wykosztowałam ale nie żałuję. Seria zabiegów była w stanie przywrócić moją skorę do poprzedniego stanu. I wyglada naprawdę o wiele lepiej.
dlalejdis.pl/artykuly/co_to_jest_endermologia

Anna1993 - 2018-03-28, 15:29

Oczywiście że działa, już po 3 - 4 zabiegach można zobaczyć efekty. Warunkiem jest zdrowa dieta oraz ćwiczenia. Im więcej zabiegów tym więcej cellulitu zniknie a skóra stanie się sprężysta i jędrna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group