To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Lekarz na NFZ czy prywatnie?

mosma - 2016-01-10, 12:07
Temat postu: Lekarz na NFZ czy prywatnie?
Zwykle wybieram swoja rejonową przychodnię na NFZ, ale odkąd stomatolog w przychodni naraziła mnie na problemy korzystam tylko z prywatnego gabinetu stomatologicznego gdzie lekarz bierze odpowiedzialność za to co robi. Teraz stomatolodzy to także promowana branża w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów, co z pewnością wykorzystam przy kolejnej wizycie i zamiast wyrzucać paragon jednak go zarejestruję. mediweb.pl/prywatna-praktyka-lekarska-pomysl-wart-rozwazenia
Z jakiej opieki lekarskiej zwykle korzystacie?

Evac - 2016-02-01, 13:02

To zależy ile mam czasu. :) Dentysta przeważnie na fundusz, bo nie są jakieś duże terminy. :) Ale bywa i tak czasem, że jak boli no to szybko prywatnie.
Anonymous - 2016-10-21, 11:31

wszystko zależy od specjalisty...do lekarza rodzinnego chodzę na NFZ, ale już laryngolog, okulista czy endokrynolog to niestety prywatnie.
rejectus - 2016-12-11, 15:51

ja z prywatnej, bo zazwyczaj mam jakąś pilną sprawę i jakbym miała czekać pół roku to wcześniej bym umarła z bólu niestety :p
hella - 2017-06-16, 13:19

Od jakiegoś czasu lecze się głównie prywatnie. Mieszkam w Warszawie a tutaj są niesamowicie długie kolejki do lekarzy specjalistów oraz na badania. Nie jest również tak łatwo dostać skierowanie na badania ponieważ lekarze zbytnio się do tego nie kwapią....

Ostatnio robiłam kilka badań usg i wybrałam się własnie prywatnie.
http://rad.med.pl/portfolio/usg-brzucha/

Bridget - 2017-09-15, 12:02

No ja też nie dziwię się, że poszłaś prywatnie. Z publicznymi placówkami mam same niedobre doświadczenia, tylko ja akurat wybrałam się na badanie USG jamy brzusznej do innej kliniki.
luxye - 2017-11-07, 13:59

Zależy jaki. Okulista - NFZ, kardiolog - NFZ ale już dentysta prywatnie
dorota1 - 2017-11-24, 16:34

teraz wiele prywatnych gabinetów i przychodni ma podpisane umowy z NFZ i z większości ich usług można korzystać w ramach funduszu
danny1206 - 2018-03-08, 10:38

Jeśli chodzi o lekarzy to na pewno zawsze wybieram się do dentysty prywatnie. W gabinecie Kołodziejczykowie http://www.kolodziejczyko...gia-zachowawcza w każdym przypadku pomogli mi skutecznie i przede wszystkim szybko.
masazkregow - 2018-04-11, 17:30

Chyba nie ma reguły. Dobrzy specjaliści leczą również na NFZ tak samo jak krzywdę może nam zrobić lekarz za wizytę u którego wcześniej zapłaciliśmy. Teraz istnieją strony na, której swoimi opiniami dzielą się pacjenci i myślę, że to jest bardzo miarodajne. Poza tym warto też pytać znajomych o radę w znalezieniu odpowiedniego specjalisty.
marika34 - 2018-06-12, 11:50

Nie ma reguły. Lekarze pracujący na narodowy fundusz zdrowia równiez mogą byc super i mogą cechować się dużym powołaniem. Jednak problem może być z zapisem. Aktualnie praktycznie do kazdego specjalisty trzeba mieć skierowanie na wizytę i czesto bardzo długo się na tę wizytę czeka.

Sama chodzę prywatnie do specjalistów.Ale do lekarza rodzinnego na nfz. Znalazłam dobrą przychodnię, w której nie trzeba czekać na wizytę i można dostać się praktycznie od reki :) Chodzę tutaj w Krakowie: https://prima-med.info/

Maurin - 2018-07-03, 19:25

Są sytuacje, że wolę pójść prywatnie, ale z reguły chodzę do lekarzy na NFZ.
koperewa86 - 2018-10-03, 11:37

prywatnie.
Avenda - 2018-10-08, 17:34

Ja zawsze wybieram stomatologa prywatnie, mam do niego większe zaufanie jak i do tego jakich używa materiałów.
betsa - 2019-10-23, 10:35

Ja chodzę prywatnie, bo kolejki nie są takie długie. Praktycznie wizyta z dnia na dzień, albo z tygodnia na tydzień - wszystko zależy od tego, jaki specjalista. Jak jesteście ze śląska, albo okolic to sprawdźcie sobie centrum medyczne holsamed.pl Oferują opiekę medyczną na najwyższym poziomie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group