To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jestem krytykowany za źle wykonane chwyty w masażu

konrad47 - 2015-10-17, 22:21
Temat postu: Jestem krytykowany za źle wykonane chwyty w masażu
Witam od września uczę się w dziennej szkole policealnej masażu. Ogólnie udaję mi się zaliczać sprawdziany praktyczne z masażu np. z palców, śródręcza dostałem 3+, a z przedramienia i stawu łokciowego 3. Lecz jestem krytykowany przez prowadzącego zajęcia masażu i przez jedną uczennicę w mojej grupie że robię pomyłki w masowaniu i pan który prowadzi ze mną masaż, że jest zadowolony że dostałem 3+ z zaliczenia bo postarałem się bardzo na zaliczeniu, a na lekcjach się nie staram. Co mam robić zależy mi ale nachodzą mnie wątpliwości?
masazystkawro - 2015-10-19, 12:57

Pracuj, niech uwagi Cie motywują- jeszcze możesz być najlepszy.
Kojarzysz Janusza Gajosa? To ten z 4 pancernych i psa, aktualnie uważany jest za jednego z najlepszych aktorów męskich w polsce. Do szkoły aktorskiej zdawał 4 razy, raz egzaminator powiedział mu, zeby sobie odpuścił, bo nie będzie z niego aktora.
Talent to 5% reszta to systematyczna praca. Nie załamuj się, powodzenia :)

werugma - 2015-11-02, 16:03
Temat postu: Re: Jestem krytykowany
Dużo ćwiczyć! Oceny 3 czy 3+ pokazują, że znasz podstawy, ale do całkowitej poprawności jeszcze Ci brakuje. Może te osoby mają rację? Skorzystaj z pomocy kogoś, kto powie Ci, co robisz źle i... masuj, masuj, masuj ;)
banda - 2015-11-12, 16:23

no wlasnie! masuj masuj, a wejdzie ci fach w rękę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group