To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Sprzedam Stół rehabilitacyjny ALUprofi Reflex NIEUŻYWANY

kawowita - 2015-06-22, 23:11
Temat postu: Sprzedam Stół rehabilitacyjny ALUprofi Reflex NIEUŻYWANY
Witam, mam do sprzedania NIEUŻYWANY stół do rehabilitacji ALUprofi Reflex. Jest zapakowany, zawinięty w folię, przygotowany do transportu. Można oczywiście go rozpakować i oglądnąć. Zapakowany od momentu kupienia i nigdy nie używany.
Zależy mi na tym, aby go sprzedać jak najszybciej, ponieważ przeprowadzam się i nie mam co z nim zrobić.

Seria stołów do masażu ALUprofi stworzona została z myślą o masażystach poszukujących stabilnego i dobrze wykonanego stołu do masażu z łamana sekcją krzyżową.

Stoły z serii ALUprofi w tym model Reflex, charakteryzują się stabilną i ekstremalnie wytrzymałą konstrukcją łączącą anodowane aluminium i drewno bukowe najwyższej klasy co zapewnia trwałość stołu nawet przy najintensywniejszych zabiegach. Anodowane aluminium dodatkowo zabezpiecza nogi stołu przez wilgocią bądź wszelkiego typu zabrudzeniom.
Stół ALUprofi Reflex jest stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie. Przeznaczenie tego stołu to masaż klasyczny, sportowy, refleksologia oraz wszystkie techniki manualne. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają ułożenie nóg masażysty pod stołem gdy siedzi on na taborecie i wykonuje zabiegi refleksologii.

CENA: 750 zł DO NEGOCJACJI

numer: 668918232



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group