To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Zabiegi kosmetyczne - Jak leczyć haluksy

Annie - 2019-07-08, 18:55

Wiele kobiet na własne życzenie nabawia się halluksów z powodu umiłowania do wysokich obcasów. Polecam na co dzien zamienić szpilki na wygodne baleriny. Mam dwie osoby w rodzinie, ktore mają z tym problem i nie zazdroszczę im.

Mam kilka par fajnych szpilek, ale zostawiam je jedynie na specjalne okazje, na jakieś wyjście czy na wesela :) Albo jeśli wiem, ze nie będę zbyt dużo chodziła.

Na co dzien jednak wolę buty na płaskim obcasie. Poszukajcie sobie promocji tutaj https://mayoutway.com/pl/p/Buty-damskie-plaskie-Hugo-Boss-typu-slip-on-biale-skorzane/4415 W sklepie są niezłe

melska - 2020-04-29, 02:34

Uważam, że najlepiej nosić specjalne buty uciskające i rajtuzy, ale najlepszym wyborem będzie wizyta u lekarza bo on jest w stanie ocenić czy zrobić zabieg chirurgiczny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group