To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN ZAWODOWY CZERWIEC 2015

iwonkas90 - 2015-06-27, 15:15

Czy wykonanie testu alergologicznego na zdrowej kończynie również trzeba zrobić?
Sybilla - 2015-06-27, 20:28

Czy wie ktoś gdzie i czy można już dostać arkusz z egzaminu teoretycznego ?
Bart - 2015-06-28, 17:17

Witam, zdaję jutro rano.
Czy ktoś mógłby tutaj wypisać przykłady ćwiczeń czynnych wolnych do każdego z czterech zadań?

useful - 2015-06-29, 08:52
Temat postu: Lovett
Bart napisał/a:
Witam, zdaję jutro rano.
Czy ktoś mógłby tutaj wypisać przykłady ćwiczeń czynnych wolnych do każdego z czterech zadań?


Ludzie! Może jeszcze ktoś na egzamin ma za ciebie pójść.
Google grafika "ćwiczenia czynne wolne przykłady" opisz sobie. Brak pomysłów to sprawdź lovetta... rusz po prostu...

Bart - 2015-06-30, 13:49
Temat postu: Re: Lovett
Zdałem, wszystko uzupełniłem jak należy.
U nas też sprawdził się schemat, że na godzinę 8:00 mieliśmy zadania z ręką.
Nie bierzemy żadnego piórka ani ciśnieniomierza - to podpucha (a czytałem tutaj, że ludzie to brali).
Diagnostyka standardowo - oględziny, ocena palpacyjna.
Wszystko odbyło się w spokojnej, przyjemnej atmosferze. Niepotrzebnie się stresowałem :)
Trzeba podejść na luzie.

useful napisał/a:


Ludzie! Może jeszcze ktoś na egzamin ma za ciebie pójść.
Google grafika "ćwiczenia czynne wolne przykłady" opisz sobie. Brak pomysłów to sprawdź lovetta... rusz po prostu...


Nie irytuj się, zwróciłem się z prośbą do ogółu forumowiczów, nie musiałeś się wysilać i odpowiadać, skoro nie chciałeś. Życzę więcej życzliwości do innych i mniej sarkazmu.

iwonkas90 - 2015-06-30, 14:11

To gratulacje :) I zazdroszczę że już jesteś po :P
A skąd wiesz że z tym piórkiem i ciśnieniomierzem to podpucha? Bo właśnie różne opinie czytałam na ten temat :/

Bart - 2015-07-01, 10:05

Piórko stosujemy do diagnostyki w masażu segmentarny, a tu masz klasyk. Ciśnieniomierz też mi "nie leży", w skierowaniu jest napisane, że pacjentka ma dobre samopoczucie.
Kiedy techniczna dokonywana instruktażu przed rozpoczęciem egzaminu (pokazując co się gdzie znajduje) to na końcu przy piórkach i ciśnieniomierzach całą komisja zaczęła się szeroko uśmiechać... :lol:

useful - 2015-07-01, 21:59

Też jestem po. Przednia strona uda i kolano. Było oceniane opracowanie kolana i głębokie głaskanie uda (wtedy egzaminator coś kreślił) Fakt podejście na luzie pomaga
adria - 2015-07-02, 17:20

useful napisał/a:
Też jestem po. Przednia strona uda i kolano. Było oceniane opracowanie kolana i głębokie głaskanie uda (wtedy egzaminator coś kreślił) Fakt podejście na luzie pomaga


jakie napisales ćwiczenia ?
i jak masował cały staw czy tak jak i ja tylko przód stawu ?
bo ja tez juz dawno po.

mariola93 - 2015-08-10, 14:40

Witam, czy ktoś już próbował zalogować się na stronę oke.jaworzno? przy logowaniu ciągle wyskakuje mi ''nieprawidłowe dane'' a wpisuję wszystko tak jak trzeba
massagewarsaw - 2015-08-28, 20:54

Gratulacje dla dyplomowanych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group