To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Zabiegi kosmetyczne - Hurtownie kosmetyczne

rose - 2015-03-31, 15:47
Temat postu: Hurtownie kosmetyczne
Zwracam się z pytaniem do kosmetyczek :) Potrzebuje jakiejś dobrej hurtowni kosmetycznej, w której można się zaopatrzyć właściwie we wszystko począwszy od kosmetyków po sprzęty do zabiegów. W sieci można znaleźć mnóstwo propozycji ale nie chcę kupować w ciemno. Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi i opinie.
gabriela - 2015-04-23, 14:54

Podpinam się pod temat. Zaopatruję się w kosmetyki w pobliskiej hurtowni ale rosnące ceny ostatnio skutecznie mnie odstraszają. Muszę zainwestować w nowy fotel kosmetyczny i być może łóżko więc przydałby mi się namiary na dobre i w miarę tanie hurtownie ;)
massagewarsaw - 2015-04-23, 15:40

szukalbym w allegro uzywanych.

jest wiele gabinetow, ktore sie zamykaja z powodu kryzysu

rose - 2015-05-13, 12:00

Od siebie mogę jeszcze polecić hurtownię PCZK. Kupuję u nich już od dłuższego czasu. Mają w swojej ofercie zarówno meble jak i sprzęty kosmetyczne czy kosmetyki. Ostatnio kupiłam u nich łóżko do masażu i jestem bardzo zadowolona.
massagewarsaw - 2015-05-13, 15:22

rose napisał/a:
Od siebie mogę jeszcze polecić hurtownię PCZK. Kupuję u nich już od dłuższego czasu. Mają w swojej ofercie zarówno meble jak i sprzęty kosmetyczne czy kosmetyki. Ostatnio kupiłam u nich łóżko do masażu i jestem bardzo zadowolona.

Zadalas pytanie i sobie sama odpowiedzialas, czyli czas na bezplatna reklame

mpire24 - 2019-06-07, 15:53

Niezależnie od tego, czy szukasz hurtowni wyspecjalizowanej w sprzedaży preparatów wykorzystywanych w kosmetyce, czy też urządzeń, skontaktuj się z firmą maxmedik.pl/442-szkolenia która posiada i jedno i drugie (do tego, przeprowadza szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii).
bonka - 2019-07-10, 12:51

Oj powiem Wam, ze ceny w tych wszystkich hurtowniach potrafią być takie same jak w sklepach kosmetycznych, w sieci, które na kosmetyki miewaja o wiele lepsze promocje niż hurtownie. Sama poluje na kosmetyki głównie przez internet.

Zerknijcie sobie do Darmarsklep https://darmarsklep.pl , niedrogi sklep internetowy, w którym w dobrej cenie można kupic sobie firmowe kosmetyki. Nie wiem szczerze powiedziawszy jak zarabiają na takich promocjach ale promocje to mają zacne. Do masażu polecam szczególnie olejki od Weledy:

betsa - 2019-08-01, 09:29

Ja mogę jeszcze polecić ladiosa.pl/ - mają szeroki wybór i naprawdę niskie ceny :) Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
no_name - 2021-03-10, 09:53

Jeśli interesujecie się kosmetykami, to na pewno przyda Wam się toaletka, ale też inne tego rodzaju meble. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group