To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Fotele z masażem

administrator - 2008-09-12, 16:23
Temat postu: Fotele z masażem
Opinie na temat foteli masujących

Zapraszamy do sklepu poświęconemu fotelom z masażem: Fotele masujące

Anonymous - 2009-10-07, 15:53
Temat postu: Fotele do masażu - lubuskie - Nowa Sól.
Co o nich sądzicie, czy preferujecie jakiś model? Gdzie można je dostać w Nowej Soli?
Ja znalazłem tylko jeden sklep, który je tutaj oferuje na Piłsudskiego 18, czy ktoś zna jakieś inne w okolicy?
A co sądzicie o ich cenach?

Proszę o odpowiedź i komentarze.

massagewarsaw - 2009-10-07, 16:17
Temat postu: http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy
jest to reklama foteli, ktore sam sprzedajesz - uczciwiej jest napisac tak od razu, niz podawac sie tylko za klienta.
administrator - 2009-10-07, 16:28

Witam

Proszę o kontakt w sprawie zniżek dla forumowiczów ze względu na umieszczenie ogłoszenia państwa produktów na forum. Jeśli nie będzie kontaktu ogłoszenie poleci w kosmos.

Pozdrawiam

pisseli - 2010-11-17, 18:58

Szukałam na forum o fotelach z masażem i matach z masażem.
nie znalazłam.
Ciekawa jestem jak jest opinia o nich.

RehaT - 2010-11-17, 19:39

lipa na maxa... 90% pacjentow w moim NZOZ nie jest z nich zadowolona
Roobin - 2010-11-17, 22:59

z mat masujących to ja trafiałem na zadowolonych z pacjentów z takich z wibracjami i rozgrzewaniem, czyli praktycznie to samo co koc elektryczny tyle że dodatkowo ma delikatne wibracje, cudów to nie robi ale relaksuje no i wiaodmo ciepło rozluźnia mięśnie takie maty można kupić za stosunkowe nieduże pieniądze ok 150-200zł, droższe z systemami kuracji, programami to raczej gadżety i próba zbicia interesu,
massagewarsaw - 2010-11-17, 23:12
Temat postu: kurs masaz tajski
z fotelami/matami jest taki problem, ze latwo mozna "przedobrzyc".

W sklepie agd siadlem na macie shiatsu nakladanej na fotel (mozna wyprobowac bezplatnie rozne modele), podczas gdy zona pozerala wzrokiem gadzety, a ja gapilem sie w kilkudziesieciocalowe plazmowki przed moim nosem.

Nie wiem, ile to trwalo, moze 20-30 minut. Nastepnego dnia nie moglem ruszac prawa reka i bolala mnie ona przez ponad miesiac, nawet przy malym wysilku (do tej pory cos mi siedzi w okolicach lopatki).

od fizjo zlyszalem, ze trafiaja wielu pacjentow po masazerach, szczegolnie z problemami z szyja.

pisseli - 2010-11-18, 08:21

Tak też myślałam.
Mama kupiła sobie matę.Dla mnie to było wyrzucenie pieniędzy w błoto.Tak jak wspomniano wyżej wibruje (czy podgrzewa nie pamiętam) i jest kilka programów .Mama twierdzi ,że lepiej się czuje(ale autosugestia czyni cuda).Mialam też okazję siedzieć na fotelu wibrującym.
Muszę stwierdzić ,że wcale mnie to nie relaksowało.Szum i drgania przeszkadzały mi.
Ostatnio koleżanka zastanawiała się z rodziną wziąć na raty fotel wart ponad 10 tys.
Chodziła na takie ,,seanse"przez dwa tygodnie.Dostała siniaków i robiło jej się niedobrze po tych masujących zabiegach.Mówiono jej ,że tak może odczuwać na początku.

Dziękuję za odpowiedź .
pozdrawiam

Roobin - 2010-11-18, 18:02

o dżizas 10 tysięcy można spożytkować na naprawdę skuteczne terapie, masaże a nawet osobistego trenera, dietetyka itd. zadziwia mnie też często taki fenonem że ludzie się zadłużają się biorą kredyty itd. żeby kupować gadżety, no cóż siła reklamy :twisted:
me - 2010-11-18, 22:17

u mnie pacjenci również nie zachwalali foteli. Mówili, że strata czasu i pieniędzy... z resztą taką sumę można spożytkować w dużo lepszy sposób i przy okazji korzystniejszy dla pacjenta. Te fotele są dobre raczej w formie relaksu...nic poza tym.
pisseli - 2010-11-19, 12:57

Dość drogi gadżet. :mrgreen:
Te pieniądze można spożytkować dużo lepiej i z lepszym rezultatem.
No cóż mojej mamy nie przekonam i nie zamierzam tego robić.Jak z tym jest szczęśliwa i zadowolona i nic złego się nie dzieje (na gorzej) a nawet twierdzi ,że pomaga...

dziękuję za opinie :mrgreen:

massagewarsaw - 2010-11-19, 13:05
Temat postu: kurs masaz tajski
mata w domu jest OK, niewiele kosztuje (mozna kupic z drugiej reki na allegro za ulamek ceny sklepowej - wielu sie nia nudzi po jakims czasie uzywania), byle tylko nie przedobrzyc z czasem.

fotel dobry jest na lotnisku, w centrum handlowym czy w poczekalni przychodni/szpitala, gdzie za niska oplata mozna byc pomasowanym przez pare minut - czyli jest inwestycja. Natomiast do domu to poroniony pomysk, bo nie bedzie uzywany systematycznie. Rowniez fotele mozna trafic na allegro, bo po prostu zabieraja miejsce w domu i sie kurza.

mędrek - 2010-12-28, 19:22
Temat postu: kurs masaz tajski
Witam

Na gwiazdkę rodzicielka moja otrzymała www urządzenie. Nie dałem rady znaleźć interesujących mnie informacji ani w internecie ani w instrukcji, prosiłbym bardzo o opinie na temat tego ustrojstwa o raz odpowiedź na kilka pytań: (dodam że jest po ataku rwy kulszowej)

-na jakie partie ciała można stosować ową poduszkę?
-czy można przesadzić z użyciem?
-czy regularność w stosowaniu ma znaczenie?
-co powinienem wiedzieć, a raczej na co powinienem uważać przy użyciu?

Pozdrawiam Serdecznie

[massagewarsaw - link kryptoreklamy usuniety]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group